• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Zpestřete svůj interiér nádhernými záclonami a závěsy! Jsou stále v módě!

Většina lidé si myslí, že se okna hravě obejdou bez záclon a závěsů, ale opak je pravdou. Právě díky nim dostane každičký pokoj zcela jiný výraz. Pomocí těchto dekorací dotvoříte náladu jednotlivých místností. V podstatě můžete experimentovat, jak je libo. Na své si přijdou milovníci klasiky, moderního stylu i extravagance.

Na začátku mějte představu!

Svůj výběr odstartujte volbou, zda koupit kusové anebo metrážové záclony. Kusové výrobky jsou šité v určitých rozměrech a metrážové pořídíte v metrech. Klíčový je rovněž způsob uchycení záclony. Existují varianty, jako jsou uchycení pomocí tunýlku, přímo na tyč, na kroužky, žabkami, háčky či kolejničkami. Zásadní je také velikost. Na tu se zaměřte velmi pečlivě. Ke správnému výsledku je nepostradatelný rozměr okna.

Proti gustu žádný dišputát

Někteří lidé upřednostňují luxusní voály, které jsou nesmrtelnou klasikou a vydrží dlouhá léta. Jiným se líbí organzy. Uhranou luxusním vzhledem, ale odradí náročnou údržbou. V poslední době jsou populární modely s hladkým povrchem i síťované záclony, jež se báječně kombinují. Ve správném obchodě s bytovým textilem naleznete modely s pestrým výběrem vzorů, jako jsou například listy, květiny, pruhy, vlny i geometrické tvary.

Útulný domov po celý rok!

Do dětského pokojíčku sednou záclony s medvídky, kytičkami, rybičkami, autíčky či večerníčkovými postavičkami. V kombinaci s dalšími dekoracemi vytvoříte dokonalou harmonii. Třeba dětské povlečení se zvířátky anebo oblíbenými pohádkovými hrdiny je dalším krokem pro vytvoření dokonalého království malých nezbedů a princezen.

Obývací pokoj bude s elegantní záclonou a závěsem příjemným místem odpočinku. To platí také pro ložnice. Spojení moderního designu povlečení a jemné záclony se závěsem, který zatemní, ocení každý milovník spánku.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.