• Moojo
 • Moojo
 • Moojo
 • Moojo
 • Moojo
 • Moojo
 

Dražba může být cesta k výhodně zakoupené nemovitosti

Pokud jste někdy kupovali dům, byt, pozemek nebo třeba jen garáž, pravděpodobně jste využili služeb klasické realitní kanceláře. Jedná se o rychlou cestu k nabytí nemovitosti. Co ale být originální a zkusit si pořídit nemovitost za výhodnou cenu v dražbě? V následujících řádcích vás přesvědčíme, že je to velmi bezpečný a jednoduchý způsob nákupu nemovitostí.

Přihazujte až k novému domu

Vydražit můžete v podstatě cokoliv, co vás napadne. Ať už je to pozemek, dům nebo převoditelná majetková práva, nový majitel k nim přijde velmi jednoduchou a zákonnou cestou a velmi často za mnohem nižší cenu, než je jejich tržní hodnota.

Velkou výhodou je, že účastí na dražbě vůbec nic neriskujete. Máte-li zájem o nemovitost, zaplatíte pouze dražební jistinu a pak přihazujete. Pokud se vám bude zdát, že se nabídky šplhají do závratných výšek, na které nedosáhnete, jednoduše přestanete přihazovat.

Jestli se vám ale přece jen nechce trávit čas přihazováním v místnosti plné lidí, nezoufejte, existuje ještě jeden, mnohem pohodlnější způsob, jak vydražit nemovitost. Jedná se o elektronickou dražbu, kterou můžete provádět z pohodlí obývacího pokoje.

Dražby realit

Dražby realit

Vydražená nemovitost bez zbytečných starostí

U každé nemovitosti, kterou získáte v dražbě, je oproti nemovitostem zakoupeným v realitních kancelářích, přiložen znalecký posudek a list vlastnictví, čili dokumenty obsahující úplné informace o dané nemovitosti. Veškerá podání na katastrální úřad za vás dělá exekutor, což znamená, že z vás odpadají všechna věcná břemena nebo podobné starosti jako zástavní práva váznoucí na nemovitosti.

Pokud jste po přečtení článku změnili názor na dražby realit a alespoň o nich uvažujete, rádi vám poskytneme veškerý poradenský servis buď osobně, nebo na stránkách našeho portálu http://www.drazby-realit.eu/. Chcete-li se zbavit předsudků a získat nemovitost za rozumnou cenu, jste na správné adrese!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

1 komentář

 1. Marie Štáfková

  Dobrý večer, a jak je to se stavebním povolením, vydaný na původního investora, který již není vlastníkem nemovitosti? A na tomto pozemku jsou vybudovány inženýrské sítě, které byly převedeny na ČEZ apod..
  Komunikace nebyla dokončena, kdo je povinen dokončit vybudování komunikaci, původní investor-stavebník, nebo majitel, který vydražil pozemek a je stávající vlastník nemovitosti. Tento vlastník nemovitosti, prodal i části pozemku dalším majitelům.

  Děkuji

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.