• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Poradenské služby společnosti MERCED a.s. pro kvalitnější bydlení

Znečištění a kontaminace podzemních vod je velké téma týkající se nás všech. Málokdo však rozumí tomuto velkému tématu týkající se stavu životního prostředí. Využijte služeb společnosti MERCED a.s. a nechte si poradit od odborníků. 

Vliv kvality vody na naše zdraví a kontrola znečištění podzemních vod

Mezi hlavními příčiny znečištění vody v okolí Vašeho bydliště patří splachy hnojiv a pesticidů z polí či mechanické znečištění vodních toků. Kvalita vody samozřejmě ovlivňuje naše zdraví, jelikož tuto tekutinu pravidelně konzumujeme a vaříme z ní v domácnosti pokrmy. Kvalita vody má pak rovněž zásadní vliv na technická zařízení, které ji využívají, a to konkrétně na jejich správnou funkci, životnost a hygieničnost. Pro zjištění kvality vody se používá komplexní měření kvality vody, která zkoumá koncentraci organických a anorganických látek ve vodě. Znečištěním podzemních vod a zemin se zabývá společnost MERCED a.s., která poskytuje služby v oblasti ochrany životního prostředí, ekologie a likvidace ekologických škod a zajišťuje odborné poradenství a služby v dalších oblastech týkajících se životního prostředí. 

Poradenství v oblasti ochrany životního prostředí od společnosti MERCED a.s.

Využijte široké portfolio služeb společnosti MERCED a.s. nejen v případě, že řešíte aktuální znečištění vody ve Vašem okolí. Firma MERCED a.s. také stanovuje ekologická rizika a závazky, které mohou být užitečné pro zájemce o koupi podniku, pozemku či nemovitosti. Vyřeší za Vás nejasnosti týkající se znečištění podzemní vody a zemin, ale také požadavky ekologické legislativy. Kromě toho můžete využít konzultační a poradenskou činnost k zabezpečení legislativních požadavků souvisejících s ochranou životního prostředí nebo monitoring vývoje kontaminace v sanovaném území prostřednictvím odběrů vzorků zemin a podzemních vod.

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.