• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

I u koupelnového ventilátoru byste neměli zapomínat na design

Koupelnový ventilátor nemusí být jen nevzhledná mřížka ve zdi, kterou tiše tolerujete a doufáte, že si jí nikdo nevšimne. Také on může skvěle zapadnout do interiéru. Stačí zvolit ten správný typ, umístit ho na vhodném místě, případně ho sofistikovaně zabudovat, například do stropu či podhledu.

Vzhled moderních ventilátorů prošel velkým vývojem, od ventilátorů s klasickou mřížkou až po zařízení, u kterých je krycí deska ventilátoru v rovině s podhledem a zařízení je uvnitř něj ukryto. Ventilátor vůbec nemusí být vidět, pokud si to kupující nepřeje. Kvalitní ventilátory mívají také skryté šrouby.

Designéři se při návrzích hrají s barvami a texturami. Design nemusí být pouze čistě bílý, ale může připomínat například dřevo.

Tipy na designové ventilátory

Ti, kteří dávají přednost originálnímu vzhledu a nudí je klasický čtvercový tvar, budou nadšení z ventilátorů AIRFLOW iCON. Jejich kruhový vzhled nadchne nejen vás, ale i každou vaši návštěvu. Tyto ventilátory jsou navíc výkonné a velmi tiché. Dají se sehnat v řadě barevných provedeních, od bílé a černé až po chromovou a zlatou.

Podobně nadchnout také ventilátory SILENT. Tyto tiché ventilátory jsou vyhledávaným typem zejména pro své vyměnitelné barevné proužky s unikátním designem SWAROWSKI. Hodí se pro každý interiér.

Nerezignujte na funkce

Přestože je design důležitý, alfou a omegou by měly být především funkce ventilátoru. Nákup sebehezčího ventilátoru, pokud jeho výkon nebude dostačující vzhledem k velikosti vaší koupelny, budou jen vyhozené peníze.

Zajímejte se o výkon, hlučnost zařízení, ale také o to, zda má zpětnou klapku, která zaručí, že se nebude vzduch vracet zpět do místnosti. Velkou službu udělá také časovač, který zajistí chod zařízení ještě nějakou dobu po svém vypnutí, případně čidlo vlhkosti. Díky němu se zařízení zapne ve chvíli, kdy vlhkost překročí nastavenou úroveň.

 

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.