• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Zařiďte si moderní a nadčasovou koupelnu

Originalita a modernost se v dnešní době promítá do celého interiéru a vlastně i exteriéru bydlení. A výjimkou nejsou ani koupelny. Ty sice neoplývají velkými výstřelky, ale velmi oblíbené jsou řešení, která jsou přesně na míru majitelům koupelny. Co je nejvíce v kurzu? Tak na to se dneska podíváme.

Vana uprostřed místnosti

Trendem je vana v prostoru, kde vynikne mnohem více, než u stěny. Samotná konstrukce by pak měla být vyrobena z pevného a odolného materiálu. Vedle klasických smaltovaných van je na našem trhu také litinový materiál a speciální kompozitní hmoty, které umožní výrobu přesných hran a forem s tenkými stěnami.

Bezbariérový vstup do sprchy

Minimum dělících příček a vanička zarovnaná s podlahou. Tak přesně tohle je moderní. Kromě skvělého designu je toto řešení také velmi praktické, protože každý z nás stárne a nevyhýbají se mu ani úrazy. Otevřený sprchový kout navíc dodá místnosti vzdušnost.

Radiátorům neodzvonilo

Kromě podlahového topení a žebříčkových radiátorů se do koupelen vybírají ploché elegantní modely vyrobené z netradičních materiálů – měď, hliník, grafit, nerez i sklo. Módní jsou štíhle a tenké typy s vysokým výkonem topení a úpravou na zavěšení prádla.

Dvě umyvadla v koupelně

Tak přesně to ocení vícečlenná rodina. Moderní jsou tenkostěnné umyvadla pastelových barev.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.