• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Zařiďte si interiér v italském stylu

Itálie, to není jen skvělé jídlo, dobré pití, krásná města a malebná architektura, ale také neobyčejný designový nábytek. Italští designéři si totiž zakládají na jedinečnosti, prestiži i luxusu a nebojí se nijak vystoupit z řady.

Nadčasovost, elegance i styl

Italský nábytek má typické znaky, a tím jsou nadčasovost, elegance i smysl pro detail. Linie nábytku jsou čisté a tvoří celkovou harmonii a krásný vzhled. Navíc má dlouhou životnost a jen tak se neokouká. Právě v Itálii vznikají nejnovější trendy nábytkového designu, který se bude hodit do vaší kuchyně, ložnice, obývacího pokoje i do pokojíčku vašich dětí. Vybírat můžete z moderního, klasického i rustikálního stylu, ale i z typického stylu italského středomoří. Italský nábytek se hodí jak do rodinného domu, tak do bytu, firmy, ale rovněž do restaurace či kavárny.

Nekombinujte mnoho stylů najednou

Při výběru je potřeba se vždy řídit vkusem a individualitou. Avšak nezapomínejte na to, že není vhodné kombinovat mnoho stylů najednou. Není nic horšího než takzvaně přeplácaný interiér. Pokud v zařizování stále tápete, nemusíte se bát, italský design vás navede na tu správnou cestu. Nábytek italské výroby je ve většině případů zhotoven ze dřeva a masivu. Bývá rovněž obohacený o kov, hliník i sklo a dřívější velké kusy nábytku byly vyměněny za menší sektorové kusy.

Italský designový nábytek od české firmy

Kvalitní italský nábytek i doplňky nakoupíte od společnosti Punto Design, která vznikla v České republice v roce 2011. Své základy však firma postavila na zkušenostech svých zakladatelů angažujících se v prodeji italského nábytku dlouhých devadesát let. Nakoupíte u nich designové židle, stoly, designové sedačky, skříně i venkovní nábytek. Jedná se o špičkově provedený, kvalitní a krásný nábytek, který nemusí být doménou jen luxusních domů, ale také běžných interiérů. Z jejich široké nabídky si totiž vybere úplně každý.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.