• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vysavače pro váš jednodušší život

Abyste svou domácnost udrželi maximálně čistou, musíte vynaložit spoustu námahy. Jak si úklid ulehčit a vyřešit ho rychle a efektivně? Stačí si vybrat správného pomocníka, který udělá většinu práce za vás. Takovým je třeba robotický vysavač, jenž je plně samostatný.

Perfektní úklid v každém detailu

Co umí robotický vysavač irobot? Díky vybavení pokročilými technologiemi, jakou je třeba inteligentní navigace iAdapt, se dokáže velice snadno zorientovat v jakémkoliv prostoru. Nalezne si optimální trasu a systém čištění přizpůsobí vysávanému povrchu. Nebude zapomínat ani na oblast podél stěn a v rozích. Dále je to technologie Aero Force maximalizující účinnost vysávání díky soustředění vzduchu do úzké štěrbiny mezi kartáči. To zdaleka není všechno. Pokročilé senzory společně s kamerou pomohou vysavači zapamatovat si místnosti a styl úklidu. Jak irboot robotický vysavač ovládat? Skvěle vám k tomu poslouží mobilní aplikace, na níž jednoduše nastavíte, kde a kdy má uklízet.

Černý elegán

Není jim nikdo jiný než vysavač S55 xiaomi roborock sweep one, který vás přesvědčí o svých kvalitách mnoha pokročilými funkcemi. Na první pohled si ho zamilujete nejen kvůli jeho podmanivému designu, ale též vysokému výkonu, možnosti mokrého čištění a mopování, nízké hlučnosti, dlouhé výdrži, kompatibilitě s mobilním telefonem atd. Luxování vás bude skutečně bavit, neboť se vysavač stane hračkou na dálkové ovládání.

Na co se zaměřit při výběru?

V prvé řadě musíte mít přehled o velikosti vysávaného prostoru a druhu povrchu. Zcela určitě dejte přednost prověřeným značkám s recenzemi od spokojených uživatelů. Rozhodněte se, zda upřednostníte vysavač klasický, tyčový či robotický. Porovnejte jejich rozměr, výkon, objem, hlučnost, funkce a doplňky. Berte v potaz, jestli je vaše domácnost otevřená domácím mazlíčkům, či v ní žijí alergici.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.