• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vyberte si praktickou a designovou kuchyňskou linku

Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Pokud je tomu opravdu tak, pak by měla být vybavena co nejlépe. Základem je hlavně kvalitní a dobře fungující kuchyňská linka. Její špatný výběr umí totiž celkem dost znepříjemnit každodenní chod domácnosti.

Správné umístění

Nejdůležitějším kritériem při výběru nové linky jsou rozměry místnosti i rozmístění přípojek na elektřinu, plyn a vodu. Typ a tvar kuchyňské linky vybírejte podle rozlohy a dispozic místnosti. V nabídce jsou linky rovné hodící se spíše do malých a panelákových bytů i linky do tvaru písmene L nebo U, které poskytují mnohem více místa pro elektrické spotřebiče, úložné prostory i práci.

Dostatečná pracovní plocha

Pracovní plocha slouží k přípravě potravin, ale také k odkládání kuchyňských potřeb. Měla by být dostatečně velká a přiměřeně vysoká. Doporučuje se rozmezí 85 – 95 cm. Výška se však nejčastěji přizpůsobuje člověku, který v kuchyni tráví nejvíce času. Šířka by měla být alespoň 60 cm. Horní skříňky je dobré umístit v takové výšce, aby do nich většina členů rodiny dosáhla.

Design je na vás

Barva a celkový design kuchyně je vždy jen na vás a vašem vkusu. Při výběru však myslete i na zbytek interiéru, aby se kuchyň výrazně nevymykala ostatním místnostem.

Kuchyňská linka Royal

Skvělou volbou je kuchyně Royal

Kuchyňská linka Royal 300 cm vám do domova vnese teplou, útulnou atmosféru a anglický styl. Kuchyň je vyrobena z lamina v kombinaci bílé skandinávské sosny s odstínem divokého dubu, což opravdu podtrhuje jedinečný vzhled nábytku. Linka má zdobené úchytky, které zdůrazňují celkový styl a luxusní dojem. Kuchyně není hezká jen na pohled, ale je také velmi praktická. Má totiž dostatek úložného prostoru. Nábytek Natali vám nabízí tuto kuchyni, linku můžete vybírat z celkem 8 různých dekorů. Pokud nemáte hotovost najednou, rádi vám vyřídí splátkový prodej. Kuchyňská linka je dodávána v demontovaném stavu a máte na ni záruku 24 měsíců.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.