• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vyberte si kvalitní nábytek, který vás nepřestane bavit

Veškerý nábytek v interiéru se časem zničí a je potřeba ho nahradit něčím novým. Někdo ale nakupuje nový nábytek i v případě, že se mu okouká nebo si vybere něco, co už za nějakou dobu není moderní a ani designové. Pokud potřebujete i vy oživit váš interiér něčím novým, pak pro vás máme jeden tip na skvělou společnost s názvem Elmina. Elmina Praha se showroomem v Průhonicích moc dobře ví, že domov je tam, kde můžete být sami sebou. Proto v jejich široké nabídce naleznete nábytek, který umí vyjádřit osobnost a hodí se jak do elegantního, tak i do romantického interiéru.

Distributor značky Riviéra Maison

Elmina Praha je oficiálním distributorem značky Riviéra Maison v České republice. Tato kolekce nábytku i doplňků umí provokovat svou osobitou krásou a vyvolá ve vás emoce. Je vhodná pro všechny jedince, kteří touží po moderním designu a stylově zařízeném domovu. A to ať se jedná o romantický styl interiéru na venkově nebo moderní styl městských bytů. Jejich nabídka materiálů i provedení je opravdu velmi široká, a proto si každý z vás do svého domova vybere přesně to, co hledá.

Široký výběr nábytku

V nabídce společnosti Elmina najdete sedací nábytek, jídelní stoly z masivu, komody, knihovny i nábytek do ložnice nebo na zahradu.

Sedací soupravy

Sedací souprava je dominantou celé místnosti obývacího pokoje, a proto je její výběr velmi důležitý. To si uvědomují i v této společnosti, a vy se o tom přesvědčte sami. Koupit si zde můžete kvalitní moderní sedací soupravy různých stylů i velikostí, které jsou vyrobené ze široké škály materiálů. Jsou velmi designové a každý detail je precizně propracovaný.

Jídelní stoly i židle z masivu

Součástí každé jídelny i kuchyně by měl být kvalitní stůl i židle. Takovou kvalitu vám zajistí nábytek vyrobený z masivu, který má navíc i nezaměnitelnou atmosféru. V nabídce Elminy vás čekají jídelní stoly se starším designem, ale i ty v moderním provedení. Vybírat můžete z různých velikostí.

K masivnímu jídelnímu stolu patří samozřejmě také jídelní židle z masivu, které jsou pevné a zároveň pohodlné. Proto i tento sortiment zboží obchod nabízí. Nejvhodnější totiž je vybírat stůl i židle tak, aby k sobě vše ladilo a navzájem se doplňovalo. V nabídce obchodu naleznete moderní židle vyrobené z různých druhů materiálů. Čeká na vás také velká škála barev a povrchových úprav.

Komody, knihovny a skříně

I tento sortiment zboží je velmi propracovaný s designovým vzhledem. Při koupi komody tak nezískáte jen odkládací prostor, ale také originální kousek nábytku do svého domova. Maximální funkčnost a kvalita materiálu je samozřejmostí.

Moderní ložnice a noční stolky

V sekci ložnice naleznete masivní postele, které vám zaručí pořádný odpočinek a krásný i jedinečný vzhled místnosti. Stačí si jen vybrat.

Ať už do svého interiéru hledáte jakýkoliv kousek nábytku, věřte, že Elmina Praha pro vás bude mít vždy kvalitu, jedinečný vzhled a neotřelý design, který vás jen tak neomrzí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.