• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vyberte si dveře do interiéru

Dveře jsou často naprosto opomíjenou součástí domácnosti. I při zařizování interiéru bývají zpravidla tím posledním, co řešíte. Přitom jimi projdete i několikrát denně a rozhodně nejsou prvkem, který měníte každého půl roku. Ideálně by měly vydržet na svém místě stejně jako vy. Mnoho lidí si také neuvědomuje, že vhodně zvolené interiérové dveře doladí a často také pozvednou celý interiér místnosti.

Co třeba shrnovací dveře?

Když se zmíní interiérové dveře, každému se určitě jako první vybaví klasické křídlové dveře, ty jsou sice nejběžnější, ale rozhodně to není jediná možnost. V případě menších bytů lidé určitě uvítají spíše shrnovací dveře, které zabírají mnohem méně místa. Díky shrnutí na stranu se dá využít ušetřený prostor v zádveří. Navíc díky možnosti regulovat počet lamel se jednoduše přizpůsobí jakékoliv šířce dveří. A pokud jste jen trochu zruční, klidně si je můžete namontovat jednoduše sami svépomocí.

Plastové shrnovací dveře

Prvním kritériem je téměř pro každého vzhled a ten je bezesporu důležitý, ale stejně tak je podstatný rovněž materiál dveří. Asi nejoblíbenější jsou shrnovací dveře plastové. Jejich hlavní výhodou je dlouhá životnost při téměř minimálním úsilí na jejich údržbu. Plast je totiž speciálně upraven proti poškrábání. Plastová varianta dveří vám také nabízí největší sortiment barev a textur. Dveře tak mohou být na pohled k nerozeznání od dřevěných. Díky přídavným, či odnímatelným lamelám jsou navíc vhodné do jakéhokoliv prostoru. Pokud vás tedy shrnovací dveře zaujaly a sami byste si rádi některé pořídili, určitě se podívejte na nabídku společnosti Rostra. Všechny dveře z jejich sortimentu jsou velice odolné a snadno ovladatelné. Shrnovací dveře však nemusí být pouze plné, ale můžete si zvolit rovněž variantu s prosklenými okýnky z tvrdého dekoračního plastu.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.