• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vyberte si do své domácnosti moderní záclony i závěsy na okna

V posledních letech jsou moderní různé systémy zastínění, avšak ani záclony a závěsy na okna neztratily na své oblibě. Za několik desítek let se ale změnily, a směřují spíše k jednoduchosti, eleganci i střídmosti.

Záclony a závěsy na okna zajišťují naše soukromí. Měly by ochránit interiér před zraky kolemjdoucích, ale zároveň musí být do jisté míry průsvitné, aby propouštěly dostatek denního světla. Do svého domova si můžete pořídit textilie na okna ze syntetického materiálu, ale nemusíte se obávat ani látek přírodních.

Široká nabídka materiálů

Při koupi vyžadujte vždy kvalitu a dbejte také na to, aby se textil dobře udržoval a byl bezpečný. Současné textilie jsou různě upravené a sehnat lze materiál nehořlavý, antistatický proti prachu i takový, který má ochranou složku proti UV záření. Na našem trhu se nejvíce prodávají tkaniny vyrobené ze směsi materiálů, polyesteru i viskózy. Poslední dobou však získávají na oblibě i tradiční přírodní materiály, jako jsou hedvábí, len a bavlna. A to i přesto, že údržba je zde náročnější. Oblíbená je rovněž krajka, brokát nebo šifon. Designové a současně velmi módní jsou kombinace hladkých povrchů s vytkanými vzory. Závěsy i záclony můžete kombinovat navzájem a hodí se, i když máte v oknech rolety nebo žaluzie.

Nakupujte na internetu

Pokud sháníte závěsy, záclony i různé doplňky, jako například spony na závěsy, obraťte se na internetový obchod Vesardi.cz, který přesně tento sortiment zboží nabízí. Vybírat můžete z široké nabídky jednobarevných i vícebarevných záclon, provázkových závěsů do dveří i okrasných spon a pracích sáčků. V tomto obchodě pořídíte pouze prvotřídní italské závěsy, které jsou doplněny i praktickými cvočky. Vaše domácnost s tímto zbožím získá neotřelý vzhled i moderní design. Vyberte si z široké barevné škály přesně to, co se vám bude do vašeho interiéru hodit nejvíce.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.