• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Váš obývací pokoj si zaslouží ten nejlepší nábytek

Obývací pokoj je místem, kde relaxujete u televize, scházíte se s rodinou a přijímáte návštěvy. Obvykle se jedná o jednu z největších místností v celém interiéru, a nejen proto bychom měli tento prostor využít efektivně, prakticky, ale také elegantně a moderně. Jaký nábytek do obývacího pokoje si tedy pořídit?

Sedací soupravu vybírejte i podle velikosti místnosti

Co si budeme povídat, obývák dělá obývákem sedací souprava společně s obývací stěnou. Sedací soupravu je dobré vybírat nejen podle vzhledu, ale také podle velikosti místnosti a samozřejmě použitého materiálu, který zajišťuje její dlouhou životnost. Pokud máte k dispozici velký prostor, pak jsou velmi moderní větší rohové sedačky. V menším bytě můžete využít dvou až třímístnou sedačku, a k nim nakoupit dvě křesla a nějaké taburety.

Obývací stěny jsou menší, ale s dostatkem úložného prostoru

Moderní obývací pokoje již dávno neobsahují velké, prosklené obývací stěny, které jsou ještě k vidění u starších lidí. V dnešní době jde spíše o minimalismus a maximálním využitím prostoru v designovém vzhledu. I v případě obývacích stěn si vybírejte z kvalitních materiálů, a zaměřte se nejen na barevnost a celkový vzhled. U obývacích stěn je totiž důležité i množství úložného prostoru. Barvy a styl volte spíše rozvážně, protože pokoj bývá ve většině případů propojen s kuchyní. Měly by se tedy tyto dva interiéry k sobě hodit jak barevně, tak materiálově. Roli ve výběru hraje určitě i podlaha. Na světlé totiž lépe vyniknou tmavší odstíny, na tmavší zase barvy světlejší.

obyvaci_stena

Nejlepším řešením je nábytek na míru

Protože je obývací pokoj využívanou místností pro mnoho funkcí, je úplně nejlepším řešením vybavit ho nábytkem přímo na míru. Takový nábytek vám totiž poslouží nejlépe, a také pokryje vaše individuální potřeby. A přesně to nabízí zakázkový nábytek na míru společnosti MAX, která se zabývá jeho výrobou. Jejich designeři provádí návrhy obývacích pokojů podle vašich představ i možností. Veškerý nábytek MAX je vždy vyroben z vysoce kvalitních materiálů a zaručuje tak jeho dlouhou životnost. Zapomeňte na složité měření a vybírání nábytku v obchodě. Kontaktujte nábytek MAX a ten se o vše postará.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.