• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Trendy v bydlení pro rok 2018

Každý rok se mění móda bydlení – textil, nábytek, technika i celkový design. V historii se vše často opakuje, a to jak období stylů i barev. Přehnaný zdobený styl byla nahrazena strohostí i jednoduchostí. Jak to bude vypadat v roce 2018?

Vraťte se k přírodě

Rok 2018 se ponese v zeleném duchu. Barvou tohoto roku byla vyhlášena svěží zelená barva nazvaná greenery. Znovu se také vrací květinové vzory na polštářích, čalounění i ubrusech. Zelená se bude skvěle vyjímat i na stěně a doplňcích. IN jsou i palmy v květináčích či na tapetách s motivem džungle. Kuchyň si ozdobte bylinkami v květináčích a fenoménem jsou zavěšené rostliny s kořeny obalenými mechem, jménem Kokedama.

Kromě zelené barvy uspějete také s oranžovou a rezavou připomínající vyprahlou půdu. K zelené barvě se hodí bronzová. Harmonické kombinace rozbijete modrou barvou. Módním odstínem je azurová, nebo tmavá modř i mentolová.

Skandinávský styl i geometrické tvary

V posledních letech byl trendem skandinávský styl a design, a ten je módní i letos. Skvělý je v celých interiérech, ale také jako dílčí kusy nábytku. Nic nepokazíte jednoduchými tvary, černobílou kombinací nebo kombinací kov a přírodní materiál. Čím dál častěji jsou k vidění geometrické tvary a v roce 2018 bude jejich obliba ještě růst. Koberec s geometrickými tvary, nebo také nádobí – této hravosti se meze nekladou.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.