• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Součástí vašeho interiéru by měli být i kvalitní dveře

Moderní interiérové dveře by měli sloužit k oddělení jednotlivých místností a kromě toho, že nabízejí soukromí, by měli také splňovat několik požadavků. Jedním z nich je příjemný vzhled ladící s interiérem okolí, důležitá je ovšem také odolnost, praktičnost a snadná údržba. Při zařizování bytu byste proto měli věnovat pozornost výběru vhodných dveří, protože právě ony mohou vyzdvihnout jak estetickou, tak funkční úroveň vašeho domova. Je pak na vás, jestli na ně budete chtít upoutat pozornost, nebo budou nenápadné, aby mohly vyniknout jiné interiérové prvky dané místnosti.

Důležitým prvkem je barva

Při samotném výběru dveří je nejdůležitějším parametrem pravděpodobně jejich barva. Obecně platí, že světlé barvy opticky prostor zvětšují i prosvětlí, tmavé dveře vám je naopak zmenší. Pokud nevíte, jak sladit dveře s podlahou, pak vám poradíme, že nemá smysl volit za každou cenu barvu dřeviny v co nejpodobnějším odstínu. Výsledek bude totiž nejspíše těsně vedle a váš interiér nebude působit hezky. Nebojte se nechat tyto dva prvky kontrastovat. Výsledný soulad ovlivňuje také celková teplota barev. Teplé i studené tóny je dobré kombinovat u podlahové krytiny i u interiérových dveří shodně.

dvere

Kvalita a dlouhá životnost – Sapeli

Ať už budete přemýšlet nad jakoukoliv barvou i typem dveří, nesmíte v žádném případě zapomínat na kvalitu. Při jejich koupi volte prověřené prodejce, kteří si právě na ni zakládají. K těmto firmám patří i český výrobce dveřních křídel a příslušných komponent, společnost Sapeli. Jejich kvalita je totiž léty prověřená. V praxi tyto dveře opravdu vydrží a nabízejí svým majitelům dlouhou životnost i funkčnost produktů.

Dveře České Budějovice

V současné době je největší expozice dveří Sapeli v Jihočeském kraji, a proto vám je také nabízí firma Interier Servis CB. Společnost byla založena v roce 2000, a právě Sapeli je jejich hlavním partnerem. Dveře České Budějovice přinášejí svým zákazníkům moderní design, maximální propracovanost a tu nejvyšší kvalitu. Vybírat můžete z mnoha druhů, barevných odstínů i materiálů, proto pokud přemýšlíte nad koupí nových dveří, určitě nezapomeňte navštívit České Budějovice, kde si vyberete ty nejlepší kousky.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.