• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Potřebuje vaše koupelna rekonstrukci?

V koupelně trávíme každá ráno i večer důležité chvíle. Je místem pro relaxaci i startu do nového dne. Kde jinde byste si totiž dopřáli vytouženou koupel, sprchu nebo se zkrášlili. Myslíte si, že právě vaše koupelna není už dávno moderní, designová a vlastně ani funkční? Pak je čas pořídit si novou. A kde na to vzít? Pomoci vám může třeba rychloúvěr.

Design a funkčnost koupelnového nábytku

Zařízení do nové koupelny kupujte nejen podle vzhledu, ale také podle funkčnosti. V současné době naštěstí mnoho designérů myslí na to, aby nábytek i sanita vypadaly perfektně a současně i skvěle sloužily. Díky tomu můžete vybírat z celé řady módních odstínů koupelnového nábytku různých rozměrů i typů. Široký sortiment zboží umožňuje vybavení velké i malé koupelny. Na trhu jsou rovněž nábytková umyvadla nebo umyvadla na desku, která elegantně doplňují vzhled celého interiéru místnosti. Skříňky pod umyvadlem jsou již běžnou součástí každé koupelny. Kvůli sifonu jsou však mírně nepraktické, protože právě on zmenšuje úložný prostor.

Důležitá je i sanita

Neodmyslitelnou součástí každé koupelny je sanita – vana, umyvadlo, sprchový kout, vodovodní baterie i toaleta, jež bývá v posledních letech umisťována do této místnosti. I při koupi tohoto zařízení můžete skloubit funkčnost s moderním vzhledem. Vodovodní baterie seženete v nejmodernějším designu s nejnovější technologií, která vám pomůže s úsporou vody i energie. I toalety prošly velkou změnou a na našem trhu se objevují nové tvary. Oblíbeným designem je toaleta s hladkým mírně zakřiveným povrchem bez klasického převislého splachovacího kruhu. Taková toaleta dobře vypadá, snáze se čistí a je mnohem hygieničtější.

Pomůže vám půjčka na rekonstrukci

A jak teda na novou koupelnu? Určitě vám postačí půjčka na rekonstrukci nebo úvěr ze stavebního spoření od Modré pyramidy, který získáte už po dvou letech spoření, pokud jste naspořili minimálně 25 % sjednocené cílové částky. Pořídit si novu koupelnu nebylo nikdy jednodušší.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.