• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Luxusní sauny přímo ve vašem obýváku

Saunování už dávno není jen doménou severských států, k velkému potěšení lékařů se v posledních desetiletích rozšířilo i do české kotliny. Pokud jste této „zábavě“ ještě nepropadli, je nejvyšší čas, sauna má totiž velmi příznivé účinky na naše zdraví.

Zdraví a krásní díky saunování

Sauna výrazně podporuje náš imunitní systém, příjemná relaxace je pouze vedlejším, avšak nezanedbatelným produktem. Pobyt v sauně podporuje krevní oběh, při pocení se z našeho těla vylučují toxiny, horkým vzduchem, který dýcháme, se zvlhčují dýchací cesty, čímž se přirozeně čistí. Po návštěvě sauny také budeme mít výrazně čistší pokožku.
Když se řekne sauna, mnoho z nás si možná vybaví dřevěnou boudu uprostřed sněhových závějí, ve které se potí skupina nahých lidí mrskajících se vrbovými proutky. Tento obrázek si vymažme z paměti, nezastavitelný pokrok se nevyhnul ani saunování. V současnosti je možné užít si přepychové chvíle v sauně, ze které nebudete chtít nikdy odejít.

Vyberte si mezi klasickou saunou nebo moderní infrakabinou

Tradiční finské sauny prošly vývojem a přidaly se k nim infrakabiny, kouřové a kombinované sauny nebo moderní saunové domky, které se stanou neodmyslitelným designovým doplňkem vaší domácnosti. Vyberte si saunu přímo na tělo a užijte si ji v soukromí a pohodlí domova.

sauna

sauna

V naší společnosti na kvalitě nešetříme a v popředí našeho zájmu je design a luxus, kterým vás chceme obklopit. Vyrábíme sauny na míru ze špičkových materiálů přesně podle vašich představ. Při návrhu saun exkluzivně spolupracujeme s finským designérem TIMO NAKARI, což našim zákazníkům zaručuje špičkovou kvalitu a nejen estetický zážitek ze saunování.
Dopřejte si luxus v našich saunách, ať už jako formu relaxace nebo způsob, jakým pečovat o svou imunitu a zdravotní stav. Na stránkách www.virivkysauny.cz si vyberte saunu vašich snů od společnosti Beta Wellnes a nechte se hýčkat!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.