• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Luxusní povlečení Stella Ateliers se stane světlem každé ložnice

Třebaže se říká, že „ranní ptáče dál doskáče“, není tomu tak ve všech případech. Každý by si měl sám určit, ve kterou hodinu se mu vstává nejlépe, aby se cítil dostatečně odpočatý.  Ale kvalitu spánku neudává pouze to, v kolik vstáváme. Ovlivňuje ji i kvalita postele, matrace, polštáře, celková doba spánku a samozřejmě pohodlí. A právě komplexní pohodlí vám dokáže zaručit luxusní povlečení od českého výrobce Stella Ateliers s.r.o.

Luxusní povlečení? Jedině z nejlepšího materiálu

Pravý a nefalšovaný český výrobce Stella Ateliers, s.r.o. již řadu let trhá úspěch za úspěchem na trhu převážně díky výrobě a prodeji vlastního poctivého luxusního povlečení vyrobeného z nejlepších materiálů. Mimoto také pro český trh dodává výrobky německé značky ložního prádla ESTELLA a BAUER. Pro své výrobky využívá Stella Ateliers jednu z nejlepších bavlněných surovin – ručně sbíranou dlouhovláknou egyptskou bavlnu a Mako-bavlnu s co nejnižším rostlinným znečištěním.

Během výroby příze se v procesu česání, což je hlavní technologický proces výroby samotné příze, uplatňuje tzv. super česaná příze. Ta nikdy neobsahuje více než 20% výčesku skládajícího se z nezralých, polámaných, kratších nebo mechanicky poškozených vláken.

Z takové příze posléze vznikají např. známé saténové120g/m2, percalové, damaškové 120g/m2 a batistové tkaniny a interlocková jersey pletinina (140g/m2). Z nich se vyrábí luxusní povlečení přímo pro vaši ložnici. Tkaniny a pleteniny se totiž během procesu výroby barví, nechávají potisknout a upravují samozřejmě pod zřetelným dohledem vyškolených odborníků. Každý stupeň výroby je osobně kontrolován a přizpůsobován přáním zákazníka.

Důvody, proč si vybrat povlečení Stella

Jednou z největších výhod luxusního povlečení Stella je v prvé řadě vzhledová stabilita. Po prvních několika desítkách vyprání zůstávají barvy povlečení stále krásné a zářivé. Tuto vlastnost můžeme také znát pod názvem „brilantnost” barev. Nároční (ale i méně nároční) zákazníci také zajisté ocení tvarovou stálost materiálu, přičemž luxusní povlečení z tkaniny jersey není třeba vůbec žehlit. Mezi další vychytávky se řadí zajisté termoregulační schopnost, což znamená, že v zimě vás povlečení příjemně zahřeje a v létě ubrání před parnou nocí. Materiál má také výborné absorpční schopnosti a je antialergický. V neposlední řadě se k výhodám staví také praktický zip, k němuž navíc dostanete dlouholetou záruku.

Nesmíme také opomenout, že některé příze navíc prochází zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Ta dodá povlečení lepší pevnost a afinitu k barvivům, dlouhotrvající lesk podobný hedvábí a mnohem příjemnější omak.

 

Luxusní povlečení

Luxusní povlečení

Přehled tkanin a pletenin nabízených Stella Ateliers, s.r.o.

Nyní si řekneme, z jakých materiálů se luxusní povlečení Stella vyrábí.

Mako satén – (tkanina 120 g/m2) prochází procesem mercerace

Mako Jersey – (pletenina 140 g/m2) jemný elastický materiál, nevyžaduje žehlení, prochází mercerací

Mako Damašek – (tkanina 120 g/m2) – obchodní označení pro povětšinou jednobarevnou tkaninu s různými vzory v různých velikostech, vzory na okrajích hrubě odstupňovány – kontrast světlých a tmavých ploch, prochází mercerací

Mako Batist – (tkanina 120 Nm/1g) hustě tkaná tkanina, vyrábí se z jemného bavlněného vlákna, dokáže udržet dokonce i prachové peří uvnitř povlaku, prochází mercerací

Bavlněný satén – (tkanina, gramáž 120 g/m2), výborné vlastnosti a vzhled, jedna z levnějších tkanin (neprochází mercerací)

Bavlněný jersey – (pletenina 140 g/m2), oboulícní úplet, prodyšný a jemně měkký materiál, levnější – neprochází mercerací

Percal – (tkanina 120 g /m2) hustě tkaná tkanina, vysoká pevnost, dovoz až z Itálie

Jedno s druhým

Nezáleží pouze na kvalitě materiálu a zpracování, ale také na designu. Náročný uživatel, jímž by se každý z nás měl stát, žádá to, co lahodí také jeho oku, ne jen na dotek. Naštěstí vám povlečení Stella Ateliers nepřinese zklamání. Každý rok vám nabízí nové a nové moderní designy, které se dají doladit přímo do vaší ložnice.

Doufáme, že se vám s námi bude spát jako na zámku, protože dopřávat si potěšení luxusního povlečení je výsada králů, kterou si dnes můžete dopřát přímo doma.

Nakonec, za zmínku stojí rovněž jednolícní úpletová prostěradla jersey z česané bavlny, které vyrábíme, a které vám vedle vašeho nového luxusního povlečení poslouží jako třešnička na dortu. Máte raději satén? Tak vyzkoušejte novinku

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

1 komentář

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.