• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Látkové rolety jsou moderní a designové

Stínící technika se stala neodmyslitelnou součástí našich domovů. Chrání interiér v horkých dnech, zabraňuje propustnosti světla a ochraňuje naše soukromí před pohledy sousedů. Současný trh s tímto sortimentem zboží je opravdu široký a na vysoké úrovni. A to jak po stránce technické, tak estetické. Stínící technika by totiž neměla jen správně sloužit, ale i designově vypadat. Svým oknům nemusíte dopřát pouze žaluzie, protože na trh se vracejí už nějakou dobu látkové rolety.

Krásný vzhled, dokonalé ovládání

Látkové rolety byly velmi oblíbenou součástí interiérů bytů i domů již v 80. letech. Nyní však prošly velkou změnou a jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů různých barev, vzorů i motivů. Dokonalejší je rovněž jejich rolovací systém, který umožňuje jednodušší a bezproblémové ovládání.

Designové římské rolety

K módnímu hitu mezi roletami patří vysoce elegantní římské rolety. Mají totiž originální vzhled a jednoduchou údržbu. Dokážou neobyčejně zútulnit každý interiér, a to díky designu i konstrukčnímu řešení. Římská roleta je vlastně vodorovně řasený textilní materiál, který se nenavíjí jako klasická roleta, ale skládá se vzhůru v rovnoměrných záhybech. Jejich největší výhodou je to, že se dají prát v pračce, a vy se tak vyhnete jejich složitému čištění.

Látkové rolety den a noc

Velmi moderní jsou látkové rolety den a noc, kde se střídají a překrývají zatemňovací a transparentní pruhy.  Právě toto uspořádání zajišťuje vysokou regulaci průniku světla. Šířka jednotlivých pruhů závisí na druhu látky, ze které jsou rolety vyrobeny. Vytažená roleta je navinuta na trubku, a tím pádem skrytá ve velmi malém obalu. Rolety lze ovládat manuálně nebo motoricky.

Velký výběr látkových rolet

Látkové i římské rolety na okna koupíte u společnosti MK Rolety. Tato společnost dodává stínící techniku od předního českého výrobce Bematech, který je na trhu přes dvacet let. Firma mk-rolety.cz vám nabízí zaměření, montáž i kompletní servis v Praze a v Plzeňském kraji. Vše vyrábí na míru a přesně podle požadavků klienta.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.