• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Květinové motivy se hodí do všech interiérů

Atmosféra v interiéru souvisí s barevnou kompozicí nábytku, stěn i všech prvků, jako jsou motivy na textiliích, tapetách i kobercích. Použitý vzor ovlivňuje nejen vzhled místnosti, ale i náladu v ní. Proto je dobré před samotným zařizováním si uvědomit k čemu místnost bude sloužit.

Barva je důležitá 

Velké jasné vzory sytých barev podporují aktivitu a hodí se proto spíše do obývacích pokojů. Do ložnic si zvolte raději neutrální barvy a drobné vzory, které jsou rovněž méně nápadné, nepůsobí rušivě a uklidňují. Před koupí si dopředu rozmyslete základní barevnou kompozici. Také je důležité myslet na to, že drobné motivy působí z větší vzdálenosti jako jednobarevná plocha.

Myslete na velikost místnosti

V úvahu berte i osvětlení a velikost místnosti. Může se stát, že se rozhodnete pro příliš ozdobný nebo tmavý vzor. Pokoj se pak stává moc tmavý a působí přeplácaně. Jestliže si nejste jistí, co vybrat, upřednostněte světlý vzor s bílým pozadím. Barvy by měly kontrastovat a doplňovat s ostatními věcmi v místnosti.

Květinové vzory se hodí na každou textilii

Květinové vzory jsou zastoupeny širokou škálou motivů a hodí se jak do interiéru moderního, tak tradičního. A jejich obliba stoupá. Můžete je použít na závěsech, polštářích i kobercích.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.