• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kupujeme jídelní set

Jídelna je místo, kde se schází celá rodina. V klidu si sednout k jednomu stolu, promluvit si a u toho sníst něco dobrého. Přesně to je v dnešní uspěchané době velmi důležité. Stejně jako je nutné, aby všichni seděli co nejpohodlněji. A k tomu vám pomohou moderní jídelní sety. Rádi byste vyměnili svůj starý kuchyňský nábytek? Pak si přečtěte dnešní článek. Právě v něm se podíváme na jídelní sestavy.

Ani rohové lavice nejsou zapomenuty  

Při koupi nábytku do kuchyně máte v podstatě dvě možnosti. Můžete si vybrat stůl s židlemi nebo vsadit na starší klasiku a nakoupit stůl, rohovou lavici a židle. Velkou výhodou při koupi celého jídelního setu je vyladěnost a ve většině případů i nižší cena. Navíc je rohový jídelní set zvláště v malých bytech často jedinou možností, protože jinak by si všichni členové rodiny ke stolu spolu nesedli. Pokud si vyberete lavici, získáte navíc také úložný prostor. Lavice ale vypadají dobře i ve větších kuchyních, kde není úspora místa tak důležitá. Ať už se rozhodnete pro ni či sáhnete po modernějším sezení, pak věřte, že obě možnosti mají spoustu variant.

Vyberte si materiál

Jestliže hledáte jídelní set, který by vám vydržel dlouhá léta, pak vsaďte na masiv. Tento nábytek je nejčastěji vyroben z borovice, smrku, ale i buku či dubu. Levnější variantou jsou sestavy z lamina, které sice nejsou tak trvanlivé, ale vypadají hezky a udělají vám dobrou službu. Na výběr máte z široké škály dekorů. Látka u čalouněných lavic a židlí je pevná. Vybírat můžete i z kůže umělé či pravé. Výhodou čalouněného nábytku je pak možnost jejich přečalounění.

Nakupte na eshopu

Při výběru jídelního setu mějte na mysli velikost interiéru, počet strávníků i to, jaký máte v místnosti nábytek. Samozřejmostí je váš vkus a finanční stránka. Nebojte se koupit nábytek na eshopu, kde máte nad určitou částku dopravu zdarma. Jedním takovým je dona-shop.cz, kde seženete široký sortiment jídelních sestav různých typů, materiálů i tvarů. Stačí si jen vybrat.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.