• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kuchyně by měla být nejen funkční, ale také designová

Romantická, rustikální i minimalistická. Tak přesně takhle může vypadat i vaše kuchyně, na trhu je totiž celá řada možností, jak si ji zařídit. Každý daný styl má něco do sebe a záleží jen na vás a vašem vkusu. Inspiraci na kuchyň, kterou byste chtěli mít ve svém domově, určitě najdete.

Kuchyně je místem, kde každý člen rodiny tráví nějaký ten čas a nejedná se pouze o vaření. V současnosti je velmi často spojena s obývacím pokojem. A právě zde se schází celá rodina. Ne nadarmo se kuchyň nazývá srdce bytu nebo domu. Základem každé této místnosti je její praktické uspořádání. Dnes se ovšem nebudeme zabývat její účelností, ale jejím designem. Právě vzhled hraje velkou roli na to, zda se budete v kuchyni cítit příjemně.

Vhodně zvolená barva

Při zařizování kuchyně nezapomeňte na to, že by měla ladit se zařízením a uspořádáním celého interiéru vašeho bydlení. Velmi důležité jsou také velikost, tvar a světlost místnosti. Není nic horšího, než když máte malou kuchyň přeplácanou různými doplňky nebo v tmavé místnosti masivní černou linku. Je jasně dané, že malá kuchyň potřebuje světlé barvy, ve velkém interiéru se pak můžete vyřádit, popustit uzdu své fantazii a pořídit si ji v barvě modré, červené, černé, žluté nebo zelené. Přes všechny experimenty však patří k nejoblíbenějším barvám bílá, krémová, přírodní béžová i odstíny šedé.

Inspirace není nikdy dost

Vybrat barvu není zase tak obtížné, horší je pak rozhodnout se pro konkrétní styl. Ať už bude jakýkoliv, nezapomeňte se ho držet a nemíchat jich více dohromady. Pokud stále nejste rozhodnuti, určitě mrkněte do fotogalerie kuchyní, kde na vás čeká nepřeberné množství inspirace. Na InHaus totiž najdete tisíce fotografií kuchyní, které se vám budou hodit při rekonstrukci i při nové stavbě. Rovněž lze můžete díky porovnávači nábytku koupit své vysněné kousky do interiéru i velké množství dekorací z mnoha eshopů.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.