• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky

Harmonické   okamžiky  vaší koupelně vám zpříjemní koupelnové doplňky, které jsou užitečné a mají dekorativní efekt. Stylový a moderní design koupelnových doplňků v kombinaci s vybranými materiály jako je jemný porcelán, nerezová ocel, bambus, mangové a akátové dřevo, vám z vaší koupelny  umožní  si vytvořit koupelnu podle vašich představ.

Koupelnové   doplňky  dokážou  chladným  kachličkám  dodat  útulnou  a příjemnou atmosféru. Luxusní doplňky a dekorace v jednotné barvě dávají možnost vyčarovat atmosféru koupelny podle vašich představ. Bílé  nebo  smetanové  doplňky  opticky rozzáří malé a tmavé prostory, hnědé a terakotově červené vás zahřejí, šedé či béžové budou zase ladit se všemi barvami obkladů.

Moderní koupelna je nejen  praktickým  místem  očisty,  ale  také  vysoce  designovým prostorem, který ovlivňuje  naši  náladu, ale taky celkový dojem z bydlení. Záleží tak na každé barvě, materiálu a doplňcích. Koupelnové doplňky jsou  praktickým  pomocníkem  pro každodenní použití, ale budou i nádherně dekorovat moderní styl vašeho bydlení.  Čisté a jednoduché   designové   tvary dodají koupelně svěžest a exklusivitu. Nejdůležitější budou koupelnové doplňky jako držáky ručníků, držáky toaletního papíru a háčky na osušky. Koupelnové doplňky je dobré vybírat hlavně podle praktičnosti.

koupelnova vaza

koupelnova vaza

Mezi koupelnové doplňky rozhodně také  patří  dávkovač  mýdla, různé nádobky a mýdlenky. Krásné   koupelnové  doplňky  se mohou kombinovat s koupelnovým nábytkem, který je často opomíjeným designovým prvkem. Zde také platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása, proto by nemělo být těchto doplňků v koupelně příliš mnoho. Ve vaně se neobejdete bez mýdlenky na tuhé mýdlo, ve sprše zase bez drátěného programu na odkládání šamponu a tekutých mýdel. V koupelnách ještě stále funguje nešvar, hlavně u doplňků a sprchových koutů, že ten, kdo koupí levně, koupí dobře. Takto se dá spíše zadělat na problémy, které se vlastně ve finále prodraží tak, že si příště za kvalitu připlatíte.

Doplňky do vaší koupelny je potřeba kupovat opravdu kvalitní.  Zvláště v koupelně je na doplňky kladen velký důraz na kvalitu, protože v tomto, nepříliš dobrém prostředí na materiál, se pozná jakákoli chyba při výrobě nebo nedostatek ve kvalitě. Je dobré si dát pozor  na kvalitu umyvadla. Pokud je umyvadlo levné, nemusí vůbec pasovat na standartní  sifony a může být problém se zapojením vodovodní baterie. Dále musí umyvadlo zvládnout mechanické nárazy  protože když  upustíte holicí strojek nebo fén, nesmí se stát, aby umyvadlo pod těmito nárazy popraskalo. Současně povrchová úprava musí zvládnout agresivní  čistící  prostředky, aby umyvadlo bylo stále čisté.  Je potřeba si dát pozor i na výběr vodovodní baterie. U nekvalitních baterií se může stát, že vám zkorodují vevnitř a poté se rozpadnou. Takto můžete snadno vytopit sousedy a poničit si vybavení ve vaší koupelně. To  za ušetření několika stovek  opravdu nestojí.

koupelnové dopňky

koupelnové dopňky

Koupelnové doplňky mají splňovat nejpřísnější kritéria dnešního designu při zachování přívětivých cen a nejvyšší kvality. Proto je dobré nakupovat tyto doplňky od kvalitních českých a zahraničních dodavatelů. Dalším doplňkem do vaší koupelny mohou být i designové sprchové dveře. Koupelnové doplňky i další vybavení do koupelny můžete objednat Levna-koupelna.cz

 

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.