• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jídelní stůl z masivu – nejlepší volba do vaší kuchyně a jídelny

Opravdu důležitou součástí každého interiéru je nábytek. V ložnici se neobejdete bez postele, v obývacím pokoji by neměl chybět gauč, nebo alespoň křeslo a kuchyň není kuchyní bez pořádného jídelního stolu. Říká se totiž, že domov máš tam, kde máš stůl, a my s tímto tvrzením souhlasíme. Jídelní stůl by měl být kvalitní, vyrobený z masivu.

Jedinečnost, krása, dlouhá životnost

Nábytek z masivu totiž nesymbolizuje jen přírodní materiál a krásu, ale také řemeslnou tradici. Každý takový výrobek je originál, a to i v případě, že bylo vyrobeno třeba 50 kusů stejných jídelních stolů. Originálem je právě kresba každého kusu dřeva, ze kterého se jídelní stoly z masivu vyrábějí. Dřevo je zkrátka nenahraditelným materiálem, který vám vydrží mnoho a mnoho let.

Nezapomínejte na funkčnost

Kromě designu se při nákupu zaměřte také na to, jaký účel bude přesně masivní jídelní stůl mít, pro kolik osob bude sloužit a jak velký máte interiér kuchyně, či jídelny. V dnešní době je nabídka opravdu široká a vybírat můžete z velkého množství velikostí i tvarů, proto se nebojte chtít jídelní stůl z masivu takový, který potřebujete. Zkrátka si vyberte tvar i velikost stolu, jenž se bude nejvíce hodit do vašeho domova a bude vyhovovat všem členům rodiny.

Důležitá je i barva

Pro někoho může být barva stolu nepodstatná. Opak je ale pravdou. Sladění s ostatními kousky nábytku je velmi zásadní pro dobrý pocit a vzhled lahodící oku. Je vhodné jídelní stůl masiv ladit do stejného odstínu dřeva jako zbytek nábytku. Pokud jsou stůl a židle to první, co nakupujete do svého domova, pak zvolte podle vlastního vkusu. Nezapomínejte, že pak by ale ostatní nábytek měl ladit právě se stolem.

Nábytek do interiéru i na zahradu

Pokud i vy toužíte po jedinečném nábytku, pak zvolte firmu sídlící v Nové Vsi u Prahy. Společnost WERDINA Trade s. r. o. nabízí interiérový i zahradní masivní nábytek a z velkého množství produktů si zde vybere určitě každý.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.