• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jaké výhody nabízí vinylové podlahy?

Vinylové podlahy právem patří mezi podlahové krytiny moderní doby. Můžeme je vidět ve stále větším počtu domácností. A to je jedině dobře. Díky svým vlastnostem si získávají přízeň čím dál většího počtu lidí, kteří jim mnohdy dávají přednost před podlahou z masivního dřeva nebo nejlevnější varianty v podobě linolea. Pokud uvažujete nad pořízením nové podlahy a hledáte dobrou cestu, kterou se vydáte, pak si přečtěte dnešní článek. Podíváme se na výhody, které nabízí vinylové podlahy!

Důvodů pro pořízení vinylové podlahy je hned několik

Pokud byste hledali důvody, proč si pořídit vinylovou podlahu, našli byste jich hned několik. Proto si je společně v následujících řádcích představíme a vyzdvihneme výhody tohoto typu podlahy, který je stále oblíbenější a žádanější.

·         Moderní design

Moderní design, velké množství dekorů a především možnost věrně imitovat i přírodní materiály (dřevo, kámen) dělají z vinylových podlah trefu do černého. Provedení je opravdu pěkné a díky velké nabídce dekorů můžete vzhled podlahy přizpůsobit nejen vašemu vkusu, ale i zvolenému nábytku nebo stylu, ve kterém jste si zařídili své bydlení.

·         Vysoká odolnost

Další nespornou výhodou podlahy z vinylu je její opravdu vysoká odolnost. Skvěle se hodí i do hodně namáhaných prostor, tedy nejen do domácnosti, ale i komerčních objektů. U vinylové podlahy nehrozí promáčknutí nábytkem, poškrábání ani jiné technické opotřebení.

·         Zvuková izolace

Vzhledem k tomu, že se vinylová podlaha pokládá celoplošně, postará se tak o zvukovou izolaci. Dosáhnete výborné akustiky v místnosti. Vinylová podlaha je navíc příjemná i na dotek a nestudí, jako například podlahy z lamina.

·         Vhodná i do koupelny

Vinylovou podlahu můžete díky její odolnosti proti vlhku i vodě umístit i do koupelny. Není kluzká a vy se tak nebudete muset hrozit pádu.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.