• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jak na bytový textil do dětského pokoje

Čeká vás právě zařizování dětského pokoje? Možná si říkáte, že bytový textil je pouze zanedbatelná část celého procesu, ale opak je pravdou. Pečlivě vybrané kousky dokáží dodat interiéru šmrnc a proměnit jej v pokojík snů.

Myslete na prostor určený ke hraní

Děti hračky milují. Ale co milují ještě více, je to, když je mohou roztahat po celé podlaze. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby mělo dítko na zemi nějaký tepelný izolant, co jej uchrání před nachlazením močového měchýře. Úplně nejlepší volbou jsou rozhodně dětské koberce. S pomocí nich nejen předejdete onemocněním vzniklým od sezení na studené zemi, ale mohou vám pomoci vymezit přesný prostor, který je ke hraní určený.
Vybírat se dá z nepřeberného množství barev, motivů i velikostí. Při nákupu každopádně buďte velmi obezřetní, co se týče zdravotní nezávadnosti materiálu. Ne každý koberec je totiž vyroben z těch nejlepších surovin. Volbu vzoru potom přizpůsobte preferencím dítěte. Ne každé přeci ocení motivy autíček nebo zvířátek.

Aby se dítku dobře spalo

Nedílnou součástí každého pokojíčku je postel. Je tedy nezbytné koupit dětské povlečení, které bude příjemné na dotyk, a poskytne tak dítěti prostor ke kvalitnímu spánku. S tímto se pojí také nutnost zajistit dostatek soukromí a tmy při usínání. Pro tento účel perfektně poslouží dětské záclony a závěsy. Snažte se při nákupu volit takové produkty, co společně budou ladit. Mít totiž každý kousek s jiným motivem působí velice neesteticky a narušovalo by to harmonii celého interiéru.

Hledáte-li spolehlivého dodavatele kvalitního bytového textilu nejen pro děti, navštivte webové stránky společnosti VESNA. Jedná se o firmu s více jak 25 letým působením na trhu, která má navíc síť prodejen po celé České republice. Zakládá si na dlouholeté životnosti zboží, které svým zákazníkům nabízí za přijatelné ceny. Pokojíček tak můžete zařídit stylově, aniž by vás to finančně úplně vyždímalo.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.