• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Interiérové dveře změní vzhled každé místnosti

Správně zvolené interiérové dveře dolaďují celkový vzhled všech místností. Při samotném výběru však myslete nejen na design, ale také na materiál. Nejdůležitějším faktorem, který byste neměli opomenout, je pak odolnost povrchu dveří.

Myslete na odolnost

Zmiňujeme-li se o odolnosti, musíme zmínit jejich výplň, protože právě na ní kvalita dveří závisí. Dobrou a cenově přijatelnou volbou jsou interiérové dveře voštinové, jež jsou lehké. Druhou velmi oblíbenou variantou jsou dveře vyrobené z odlehčené dřevotřísky, která tlumí hluk a oproti voštině zaručuje i o něco vyšší odolnost. Vybírat můžete rovněž dveře z plné dřevotřískové desky. Jsou ze všech uvedených variant nejodolnější, ale také nejdražší.

Důležitá je i povrchová úprava

Odolnost a kvalita interiérových dveří se odvíjí od povrchové úpravy. Na výběr máte fólii, jež nabízí mnoho dekorů, laminát, nebo nejkvalitnější povrch z dýhy či masivu. O dveře z masivu však musíte pravidelně pečovat, aby jejich dokonalý vzhled vydržel co nejdéle. Stejnou pozornost věnujte kování, aby jeho nápadnost nenarušovala vzhled interiéru. Nezapomínejte i na možnost uzamykání.

interierove_dvere

Klasické i posuvné dveře

Zvolit si musíte i systém otvírání dveří, který volte vždy podle dispozičních možností, velikosti i uspořádání interiéru. Špatně zvolená velikost, nebo otvírání dokáže zbytečně zabrat prostor. Pokud máte malé dispoziční vlastnosti místnosti, pak si určitě kupte posuvné dveře, jež řeší problém malých interiérů.

Grimax nabízí široký sortiment zboží

Jestliže hledáte stylové a odolné dveře, pak se inspirujte nabídkou společnosti Grimax s. r.o. Společnost je na našem trhu dlouhých 17 let a za tuto dobu si získala mnoho spokojených zákazníků. Právě tato firma má v sortimentu interiérové i vchodové dveře za skvělé ceny. Rovněž vám Grimax nabízí mnoho konkurenčních výhod, jako jsou exkluzivní dodací lhůta, velký počet poboček i výhradní zastoupení značek. Design dveří záleží jen na vašem vkusu, a proto si vyberte ty, které se nejvíce líbí vám.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.