• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Hledáte schody na půdu? Pomůžeme vám s výběrem

Součástí takřka každého rodinného domu je půda, kde můžete bez problémů uschovat různé sezónní věci, například v zimě zde uskladníte zahradní nábytek, abyste ho nevystavovali zbytečně nepřízni počasí. Bohužel, v některých nemovitostech bývají vstupy na půdu řešeny poměrně neprakticky, ale naštěstí existuje příjemné a pohodlné řešení v podobě schodů.

Současný trh nabízí dva druhy půdních schodů, a to skládací a stahovací, respektive výsuvné. U obou variant se zaměřte na to, aby byl rám opravdu kvalitní, protože jedině tak se budou snadno otevírat a skládat.

Schody na půdu mají různou technologii

Samotný název napovídá, že skládací půdní schody představují v podstatě žebřík ze dvou, případě více kusů. Záleží totiž na tom, jak dlouhé schody potřebujete. Pokud chcete jít na půdu, žebřík se rozloží, a potom funguje jako klasické schody.

Stahovací schody na půdu fungují na trochu jiném principu. Jsou přizpůsobeny tak, abyste je pouze vysunuli a zasunuli podle potřeby. K výrobě se používá dřevo vysoké jakosti, které dokonale zapadne do stylu každého domu. Ovšem pro náročnější klienty je připravena i kovová alternativa, jež bude slušet nadčasovým interiérům.

Jestliže se rozhodnete pro některou z výše uvedených možností, nemusíte se bát, že byste si museli schody sami instalovat, protože o montáž se postará dodavatel.

Kdo nabízí půdní schody?

Obě technologie má ve svém produktovém portfoliu společnost ATEX, která na tuzemském trhu působí už více než 25 let. Nabízí půdní schody od značky FAKRO, jež je v této oblasti jedním z lídrů. Nejenže vyřeší problém se vstupem na půdu, ale také dokáže zajistit stavební pouzdra, dodat střešní okna či položit podlahy do celého domu. Kompletní nabídku a ceník zhlédnete přímo na webových stránkách atex-plana.cz.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.