• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Do atypického prostoru je nejlepší nábytek na míru

Při zařizování atypického interiéru se můžete potýkat s mnoha problémy, jako jsou kulaté rohy i podkroví. Sehnat do takových místností nábytek, který by byl hezký a navíc funkční, je někdy oříšek. Jednou z možností je nechat si vyrobit nábytek na míru, jež bude přesně vyhovovat vašim potřebám i představám.

Správně zvolený nábytek zvýrazní prostor

U specifických dispozic bytu a jejich interiérů je někdy potřeba nechat vyrobit zakázkový nábytek téměř všude, a to od kuchyně, vestavěných skříní či komod. Je pravda, že pořizovací náklady mohou být vyšší, ale věřte, že později oceníte pohodlí a následně i prostor, který získáte. U většiny nábytku, který je vyrobený sériově, musíte v atypických bytech dělat různé ústupky a navíc v interiéru zůstanou nevyužité prostory. U dobře zvoleného nábytku na míru se vám tohle stát nemůže, protože ten využívá prostor maximálně.

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Velký výběr kombinací

Výhodou nábytku vyrobeného na míru je nejen přesný rozměr všech kousků, ale také možnost volby z široké nabídky druhů materiálů. Rovněž můžete vybírat z velké škály kombinací i barevností. V běžném obchodě s nábytkem vám většinou nabídnou požadovanou skříň ve třech, maximálně čtyřech designových provedeních. U zakázkového nábytku si naopak můžete libovolně vybírat materiál, barevnost a rovněž povrchovou úpravu boků, vnitřních polic či dveří.

Nábytek na míru vám vyrobí v Praze

Nábytek na míru Praha vám splní sen o dokonalém bydlení. Díky jejich designérům a vypracovaného 3D návrhu vám vyrobí nábytek přesně pro vás. Čeká vás dokonalé zpracování, moderní technologie výroby, nadstandartní odolnost i kvalita materiálů. Nábytek na míru Praha navrhuje kuchyně, předsíně, koupelny, obývací a dětské pokoje, ložnice i pracovny. Celým „procesem“ vás budou provázet odborníci a profesionálové. Díky kvalitnímu počítačovému programu vám bude udělán 3D návrh ještě před realizací, navíc získáte dopravu i montáž zdarma

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.