• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Zařiďte si dokonalou domácí pracovnu. Ale pouhý kancelářský stůl nestačí

Firmy stále častěji slyší na home office. Bez domácí pracovny, zejména pokud máte rodinu, nebo nežijete jako singles, se rozhodně neobejdete. Ideální je zcela oddělená místnost, do které se se svojí prací zavřete. To si však nemůže dovolit každý. Jak tedy řešit místo na práci doma?

Základem je pracovní stůl

Možná se vám toto konstatování zdá být banální, ale nepleťte se. Řada lidí si myslí, že může práci doma dělat na gauči s notebookem na klíně za současného sledování televize zbytkem rodiny. Nebo že si na práci vyčlení prostor na jídelním stolu, na baru oddělujícím kuchyň od zbytku obývacího prostoru, případně pošoupne na stolku děti v jejich pokojíku. Znal jsem i takového „koumáka“, který na svůj pracovní stůl povýšil manželčin toaletní stolek a vedle notebooku se tak vyjímaly rtěnky a parfémy. Všechno to jsou ale špatná řešení. Jediným dobrým je vlastní kancelářský stůl.

Velikost kancelářského stolu pro home office závisí na tom, jakou práci vykonáváme. Pokud děláme pouze s notebookem, stačí nám menší. Jestliže však potřebujeme k ruce různé tištěné dokumenty, nutností bude stůl větší. Kdo hodlá doma pracovat skutečně hodně, anebo má práci velice přerušovanou, kdy třeba odbíhá k počítači, aby odpověděl na konkrétní dotaz klienta, ocení polohovací stůl, který umožňuje výškové nastavení a pohodlnou práci ve stoje. Ta se dnes z ergonomického hlediska považuje za zdravou.

Praktické sestavy kancelářského nábytku

Kancelářský nábytek lze koupit v již hotových sestavách. Ty, které se vám budou hodit pro vaši domácí kancelář, nabízí i AJ Produkty. Takto si pořídíte přesně ty sestavy kancelářského nábytku, které pro domácí kancelář potřebujete. Designový stůl se skvělou židlí, výškově nastavitelný stůl s protiúnavovou rohoží, či stůl s nastavitelnou výškou, speciální židlí a s paravánem, který vám při práci doma zajistí soukromí a nenásilně váš pracovní stůl oddělí od zbytku bytu.

Nezapomeňte ani doma na odkládací prostory

Veškerou práci je doma zapotřebí vždy odložit. Předejdete nehodám, kdy vám děti na podepsanou smlouvu vylijí kakao, nebo někdo vaše poznámky s důležitými kontakty prostě vyhodí. Navíc, platí GDPR, a i doma musíme chránit osobní údaje klientů. Možná se vám proto bude hodit i kvalitně uzamykatelná kancelářská skříň.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.