• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Zahrádka pro hosty, kterou stihnete ještě letos

Začíná čas zahrádek. Už máte zařízenou tu u své restaurace, kavárny nebo hotelu? Pokud ne, máme pro vás tipy na venkovní nábytek, díky kterému to zvládnete rychle a navíc stylově.

Na jaře a v létě zákaznici sezení na zahrádkách milují. Vyžaduje však specifický nábytek, který je odolnější povětrnostním podmínkám i UV záření, je navíc snadný na údržbu a rovněž se i pohodlně stohuje, protože minimálně mimo sezónu jej musíte někam uskladnit. Ke klasice – venkovním stolům, židlím a křesílkům, potřebujete rovněž větru odolné slunečníky, a třeba i ohřívače, které už na jaře a pak na podzim umožní zahrádku využívat až do pozdních večerních hodin.

Letní zahrádka Lobby Cafe (Szeged, dodavatel nábytku: Dublino)

Dublino je kvalitním dodavatelem nábytku pro restaurace i hotely

Nejen inspiraci, ale kompletní restaurační nábytek pro terasy a venkovní zahrádky – právě to nabízí společnost Dublino. Specializuje se na nábytek pro restaurace, kavárny i hotely. Nabídka se řídí aktuálními nábytkovými trendy a nejdete zde různé designové kousky, třeba včetně dnes tak módního vintage, retro nebo industriálního nábytku. V sortimentu venkovního nábytku nechybí zahradní venkovní židle, venkovní stoly – komplety v komponentech, lounge nábytek, plážová a wellness lehátka, slunečníky a další doplňky. Vše v mnoha provedeních. Například venkovní židle si lze vybrat z ratanu, plastu, kovu i dřeva, a to včetně designových židlí. Kompletní nabídku najdete na webových stránkách www.dublino.cz.

Další povedená realizace terasy, tentokrát v Česku. (restaurace U Tlustých – Lednice, dodavatel nábytku: Dublino)

Pokud jde o terasy a zahrádky restauračních zařízení a hotelů, Dublino jich již zařídilo bezpočet. A nejen v Česku. Nábytkem dodaným od Dublino se může pochlubit celá řada restaurací v Budapešti, ale i v dalších maďarských městech. Povedená je například budapešťská terasa Vagon éterem, ale i Alhambra Étterem terasz, či Sophie & Ben Garden.

Exteriér Sophie & Ben Garden velice příjemně pracuje s moderním ratanovým nábytkem v kombinaci s vintage stoly i dalšími postaršujícími dekoracemi. (Budapešť, dodavatel nábytku: Dublino)

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.