• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vyberte si do kanceláře to nejlepší kancelářské křeslo nebo židli

Základem každé kanceláře by měla být kvalitní kancelářská židle nebo křeslo. V dnešní době je na našem trhu velké množství firem, které se tímto prodejem zabývají. Avšak i přes širokou nabídku zboží je někdy problém vybrat správně. A to hlavně z toho důvodu, že některé židle stále nesplňují podmínky zdravého a přitom pohodlného sezení. Pokud se ale budete řídit našimi radami, pak při jejich výběru neuděláte chybu.

Nejdůležitější je ergonomie

Mnoho lidí tráví v práci za počítačem i více než 8 hodin denně a sezení se stalo jejich životním stylem. Proto je nejdůležitějším kritériem při výběru kancelářské židle a křesla ergonomie. Ergonomie se totiž rovná zdravé, komfortní a dynamické sezení, které umožňuje libovolnou změnu polohy těla. A to díky tomu, že ergonomická křesla obsahují takzvaný houpací mechanismus zaručující aktivní sezení – houpání i naklánění.

Nastavitelná výška sedáku, opěradla i područek

Každá kancelářská židle by zároveň měla mít pohodlný sedák přiměřené velikosti i zaoblení, aby nikde netlačil do nohou. Důležitým aspektem je také jeho výškové nastavení. Kancelářský sedací nábytek musí být nastavitelný tak, aby odpovídal výšce uživatele. Zaměřte se rovněž na opěradlo. Nejlepší je anatomicky tvarované a výškově nastavitelné. Nezapomínejte ani na područky. I u těch byste měli mít možnost libovolného nastavení výšky.

Materiál musí být hlavně odolný

Výběr materiálu, ze kterého bude sedací nábytek vyroben, je jen na vás, vašem vkusu i celkovém designu kanceláře. K dostání jsou křesla kožená i textilní. Vždy myslete na to, že potahová látka musí být odolná proti oděru i poškození. Snadná údržba je samozřejmostí.

Nakupujte na ATAN.cz

Kvalitní kancelářský nábytek koupíte na webu ATAN.cz, kde kromě křesel a židlí seženete také konferenční stoly a stolky, nábytek do dětského i obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.