• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vaše dílna si zaslouží jen to nejlepší nářadí

Kvalitní nářadí by mělo být základem každé domácí i profesionální dílny. V dnešní době je na našem trhu celá řada prodejců, kteří nabízejí různé modely nářadí za minimální ceny. Jejich základem však bývají ve většině případů plastové komponenty i baterie s velmi nízkou životností. Právě proto je při nákupu tohoto typu zboží zapotřebí vsadit na profesionální prodejce nabízející kvalitní zboží. Jen tak vám nářadí vydrží a vaše práce bude rychlá a přesná.

K takovým prodejcům patří společnost Schipro s.r.o založená v roce 1998 a zaměřující se na prodej kvalitního elektrického nářadí značek Festool, Bosch i Makita. V dnešním článku bude řeč o aku nářadí Makita, ale také o vrtačkách či bruskách.

Aku nářadí je velmi oblíbené

Akumulátorové nářadí je velmi oblíbenou technikou. A to ať se jedná o takzvané akušroubováky nebo akuvrtačky. Jde o elektrické šroubovací a vrtací šroubováky, které jsou napájeny energií z akumulátorů. Jejich používání má mnoho výhod. Kromě urychlení práce je to také fakt, že vám nikde nepřekáží žádný kabel, bez kterého se u běžného elektrického ručního nářadí na 230 V neobejdete. Schipro nabízí celou řadu typů aku nářadí společnosti Makita. Stačí si jen vybrat ten, který vám bude nejvíce pro vaši práci vyhovovat.

Práci vám usnadní elektrická vrtačka i bruska

I přes oblíbenost aku nářadí je elektrická vrtačka Makita stále vyhledávaná. A to jak u profesionálů, tak u domácích kutilů. Vybírat můžete z celé řady vrtaček, od jednodušších modelů, až po ty, které jsou určené do rukou profesionálům. Všechny vrtačky mají poměrně nízkou hmotnost, což ovšem nemá vliv na jejich kvalitu a funkčnost. Jejich ergonomicky tvarované rukojeti vám zajistí práci s minimální únavou a bez větší bolesti ruky. Pogumování úchytu pak zaručí pohodlí při manipulaci.

Při práci s kvalitní bruskou s pevným kotoučem pro vás nebude problém rozříznout ani dřevěnou desku. Aku bruska Makita vám nejen usnadní práci a ušetří čas, ale hlavně šetří vaše ruce, které jsou při práci velmi namáhané.

Schipro = kvalitní zboží

Ať už si do své dílny pořídíte jakékoliv nářadí, vždy nakupujte u profesionálů, protože jen tak získáte opravdovou kvalitu. Společnost Schipro vám nabízí jen to nejkvalitnější zboží prověřené mnoholetou praxí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.