• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Užijte si narozeninovou oslavu se vším všudy

Pořádáte rodinné setkání, narozeninovou oslavu, párty nebo chystáte svatbu? Chcete si tento jedinečný okamžik náležitě užít? Punc velkolepé akce, na kterou se jen tak nezapomene, vtiskne oslavě světelné představení v podobě ohňostroje.

Zážitek přímo na míru

Chcete připravit svým hostům nevšední zážitek, ale nemáte se sestavením ohňostroje zkušenosti? Nevadí. Ohňostroje na míru jsou dodávány v kompaktní sestavě. Vy si na základě nabídky vyberete barevné efekty, počet ran a délku trvání. Pak stačí položit sadu na pevnou podložku, poodejít do bezpečné vzdálenosti a zapálit.

K Silvestru ohňostroj a petardy prostě patří

Většina z nás si Silvestr bez ohňostroje těžko dokáže představit. Pokud se i vy chcete postarat o tento jedinečný zážitek, který bude mít spoustu obdivovatelů mezi vašimi sousedy, pak si Silvestrovský ohňostroj pořiďte. Sestava obsahuje několik kompaktních kusů. Vy si navolíte, v jakém pořadí mají být jednotlivé kompakty vystřelovány.

Velmi oblíbeným pyrotechnickým výrobkem v období Vánoc a Silvestra jsou petardy. Pro děti jsou vhodné takové, které se bez škrtání házejí o zem. Dospělí si vyhrají s petardami zažehávacími, jimž nebude chybět světelná exploze.

Skvělé zakončení zahradní párty

Zahradní ohňostroj je jedinečnou příležitostí, jak překvapit své hosty. Znáte to z filmů, kolem půlnoci se hosté se skleničkou v ruce kochají pohledem na vybuchující barevnou krásu. Zprostředkujte tento zážitek svým blízkým i vy.

Zábavné konfety

Vystřelovací konfety též k nejrůznějším oslavám a Silvestru neodmyslitelně patří. Postarají se o mimořádnou zábavu, neboť využívají momentu překvapení. Různobarevné papírové a plastové kousky jsou za pomoci stlačeného vzduchu vystřeleny do prostoru 20 – 30 metrů. Legraci si s nimi užijete jak v interiéru, tak v exteriéru.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.