• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Trendem současnosti je anhydritová litá podlaha

V posledních letech jsou největším hitem a současně nejmodernější metodou v podlahových konstrukcích anhydritové podlahy, které tvoří nenáročný způsob realizace hrubých podlah. Anhydritové lité podlahy můžete použít v rodinných domech i různých komerčních prostorách. Její hlavní předností je velká pevnost, a to především pokud je udělaná opravdu kvalitním způsobem.

Anhydrit patří k nástupcům betonového materiálu

Anhydrit je stavení materiál, který má jednoduchou aplikaci, a jelikož je vhodný přímo pod finální nášlapnou vrstvu, patří k trendům současnosti a hlavně i budoucnosti. Betonové podlahy mají několik nevýhod, proto jsou tyto líté anhydritové považovány za jejich nástupce.

anhydritova_podlaha

Nenáročná pokládka, minimální roztažnost a dobrá vodivost tepla

Výhodou je nenáročná, přitom rychlá a rovnoměrná pokládka. Velkým plusem je, že k položení nepotřebujete žádnou přípojku na vodu a ani žádnou elektřinu. Proto se tak stane položení nové podlahy i rekonstrukce té staré opravdu hračka. Navíc mají minimální roztažnost i výbornou vodivost tepla, proto se skvěle hodí do interiéru, kde chcete mít podlahové topení – prohřátí je až o polovinu rychlejší než u betonu. Jistou nevýhodou anhydritu je fakt, že ztrácí vlivem vlhkosti své vlastnosti a také pevnost. Proto není tento typ podlah vhodný do exteriéru a provozoven, kde se vlhkost nachází, například do prádelen.

Svěřte svou podlahu profesionálům

Pokud se rozhodnete pro pokládku tohoto typu podlahy, vyberte si k tomu profesionály. K těm patří společnost Anhypodlahy s.r.o., jež je na našem trhu mnoho let. Díky mnoholeté zkušenosti a nejmodernější technice provádí svou práci opravdu na vysoké úrovni. Jejich hlavním pomocníkem je zařízení TransMix, kde se anhydritová pokládka přepravuje a kontinuálně míchá. Veškerá činnost je řízená počítačem, proto společnost zaručuje neměnnou kvalitu materiálu. Svým zákazníkům po celé České republice nabízí své vlastní produkty pro realizaci litých podlah, a to anhydritový potěr Anhyfast 20 MPa a 30 MPa. Jestliže chcete pro svůj interiér kvalitu, rozhodně kontaktujte Anhypodlahy s.r.o.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.