• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Trampolína se bude na vaší zahradě vyjímat

Zahrada je místo, na kterém se bude perfektně vyjímat prostorná terasa s posezením, dřevěný domeček na uskladnění nářadí, ba dokonce i taková trampolína. Poslouží jak dětem pro zábavu, tak i dospělým pro vylepšení fyzické kondice. Pokud nemáte na zahradě dostatek prostoru, vůbec nevadí, neboť současný trh má také alternativu k vnitřnímu používání.

Velice důležitým parametrem je velikost trampolíny, kterou byste měli vybírat podle prostorových možností na zahradě anebo v interiéru. Výrobci nabízí průměr od 90 centimetrů do 460 centimetrů. Popularitě se těší skládací trampolína, kterou v případě potřeby snadno složíte a uskladníte, když ji zrovna nebudete používat.

Dívejte se na nosnost

Vedle rozměrů byste se měli zaměřit na nosnost, protože ne všechny modely jsou vhodné pro dospělé osoby. Jestliže budou trampolínu používat pouze děti, postačí klidně menší nosnost. Pokud však plánujete řádit s dětmi, sáhněte po vyšší nosnosti, ale počítejte s vyšší pořizovací cenou. Na druhou stranu na takové věci by se šetřit rozhodně nemělo.

Děti budou na trampolíně v bezpečí

Pravděpodobně jste už mnohokrát na internetu četli, jak se dítě zranilo na trampolíně. Většinou za tím stojí nedostatečné zabezpečení. Trampolína by měla být bezpochyby opatřena ochrannou sítí. V neposlední řadě si ověřte, zda prošla příslušnými atesty. Někdy totiž narazíte na prodejce, kteří překupují trampolíny z východu, aniž by je podrobily bezpečnostním testům u nás.

Pozitivní ohlasy má novozélandská technologie, která se pyšní vysokou kvalitou. Konkrétně se jedná o chytrou trampolínu Springfree se zlepšenými bezpečnostními prvky. Disponuje měkkým okrajem, skrytým rámem a flexibilní ochrannou sítí. K zakoupení je navíc rozmanité příslušenství, jako jsou žebřík, pojezdová kola, koš na basketbal a podobně.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.