• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Tepelná čerpadla vám zajistí komfortní bydlení jak v létě, tak v zimě

Díky moderním technologiím si můžete ve vaší domácnosti užívat jak příjemného chládku v létě, tak tepla v zimních měsících. Tuto skvělou možnost vám nabízí tepelná čerpadla, která umí bez problému nahradit i klasickou a drahou klimatizaci. Jestliže i vy stále hledáte možnosti jak snížit výdaje za energie v bytě, určitě si přečtěte dnešní článek o tepelných čerpadlech Panasonic Aquarea, jenž přináší vám i vaší domácnosti komfort. Navíc mají jednoduché ovládání, skvělou regulaci, vysoký energetický účinek a jsou finančně dostupné.

Panasonic Aquarea pracuje na systému vzduch-voda

Společnost Panasonic je jedním z předních světových výrobců klimatizačního systému. Díky třicetiletým zkušenostem se jedná o precizně provedenou práci s vysokou kvalitou výrobků. Systém Panasonic Aquarea je založen na technologii vzduch-voda, která slouží nejen k vytápění domu a ohřevu vody, ale také ke chlazení v horkých letních dnech. Tento systém dokáže velmi jednoduše vytvořit stálý komfort při nízkých venkovních podmínkách, a to až do -20 0C. Oproti elektrickému vytápění jsou tyto tepelná čerpadla až o 78 % úspornější, což zajišťuje právě systém  vzduch-voda, který ke své práci používá obnovitelný a hlavně bezplatný zdroj energie. Právě díky vzduchu dochází k vytápění, či ochlazování interiéru a rovněž k produkci horké a studené vody.

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T-CAP

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T-CAP

Vybírejte ze tří modelů

Na našem trhu jsou k dostání tři modely čerpadel Panasonic Aquarea. Nízkoteplotní čerpadla Aquarea LT, vysokoteplotní Aquarea HT a Aquarea T – CAP (Total Capacity), které patří rovněž k nízkoteplotním čerpadlům, avšak zachovávají si skvělé vlastnosti i plný výkon při maximální energetické účinnosti, a to až do venkovní teploty -15 0C. Všechny modely mají jednoduchou instalaci a snadnou údržbu. Navíc jsou výrazně flexibilnější a jejich cena i provoz je výhodnější alternativou tradičních kotlů.

Nakupte u odborníků

Společnost KLIMA RAPID dodává tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku i čističky vzduchu, a to včetně jejich montážních prací, servisu i jakékoliv údržby. Od roku 2010 je tato společnost velkoobchodním zástupcem společnosti Panasonic, a proto v jejich nabídce naleznete právě tepelné čerpadla Panasonic Aquarea. Kromě této značky můžete u KLIMA RAPID nakoupit také kompletní dodávky klimatizace a tepelné čerpadla značky Daikin a Midea.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.