• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Stěhujete se? Zjednodušte si to a oslovte stěhovací firmu

Se stěhováním je přirozeně spojena celá řada starostí a povinností. Bohužel, v dnešním uspěchaném světě člověk musí chodit do práce za každých okolností, a to dokonce i v době, kdy se stěhuje, a proto skloubit práci se stěhováním je mnohdy nadlidský výkon. Pokud se tedy chcete vyhnout stresu, jenž ke stěhování prostě patří, obraťte se na firmu, která udělá všechno za vás. Opravdu všechno. V následujících řádcích vám prozradíme, jak to vlastně funguje.

Základem efektivního stěhování je balení jednotlivých předmětů do krabic. Důležité je systematické rozdělení. Určitě souhlasíte s tím, že je naprostý nesmysl, pokud do jedné krabice zamícháte věci z ložnice a obývacího pokoje. Ideální totiž je popsat si jednotlivé krabice, kam patří, aby se potom rovnou z vozidla dávaly do příslušných místností. Stěhovací služby přesně takový systém mají nastavený, což jim šetří spoustu práce a času.

Jsou stěhovací služby drahá záležitost?

Samozřejmě záleží na tom, jakou firmu si objednáte a jak velký byt či dům potřebujete přestěhovat. Pokud si do vyhledávače zadáte například „levné stěhování“, nabídne se vám firma, která vám nastaví cenu podle toho, jak velký prostor potřebujete přemístit z místa na místo. O pár věcí se vám postará jeden pracovník s dodávkou, jenž si účtuje od 700 korun za hodinu. S malým bytem si zase poradí dva pracovníci s dodávkou, kde cena startuje na 800 korunách za hodinu. V případě stěhování celé rodiny už je nezbytný náklaďák a alespoň tři pracovníci, přičemž hodinová sazba se pak šplhá na 1 100 korun. Stěhování levně se dá najít jak v Praze, tak i kdekoliv v České republice. V Praze narazíte na firmu PSS, která má vskutku letité zkušenosti.

S čím vám stěhovací firma pomůže?

Jednat se nemusí pouze o stěhování bytů. Stěhovacích služeb můžete využít i v okamžiku, kdy potřebujete převézt umělecké předměty, přestěhovat firmu či těžká břemena, případně zlikvidovat starý nábytek.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.