• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Stavební firmu vybírejte podle více kritérií

Pokud se chystáte v nejbližší době něco stavět nebo rekonstruovat, neobejdete se bez kvalitní a odborné stavební firmy. Jak ale vybírat z velkého množství společností? No přece podle kritérií, které by měla taková firma mít. A jaké to jsou? Tak to se dočtete v dnešním článku.

K hlavním kritériím, podle kterých byste měli vybírat stavební firmy, a to ať je z Ústí, Ostravy, Prahy či Brna, patří odbornost, reference i cena.

projekt-bungalovu-beda-902

Odbornost společnosti

Kvalitní firmu poznáte podle toho, zda vlastní certifikáty i oprávnění od živnostenských úřadů, které dovolují provádět zednickou činnost i oceňování staveb. Stavební společnost by měla být také prověřená od různých výrobců stavebních materiálů. Před samotnou prací si získejte co nejvíce informací o tom, jak bude firma postupovat, pokud právě ona získá zakázku. Vždy si vyžádejte přesný harmonogram jejich práce. Opravdu nejlepším řešením je, pokud co nejvíce práce vykonávají jejich kmenoví zaměstnanci.

Nejlepší jsou doporučení

Reference od zákazníků jsou dobrým ukazatelem, zda budete i vy s prací společnosti spokojeni. Na doporučení se ptejte v okolí, nebo vyhledejte někoho, komu firma už nějakou práci dělala. Právě z těchto doporučení se nejlépe dozvíte, jestli byli klienti spokojeni s prací i komunikací, jak vše probíhalo i zda bylo vše dodrženo podle smlouvy.

Cena je až na “posledním”místě

Pokud máte na výběr z více nabídek, vždy si nejdříve porovnávejte odbornost, poté všechny reference a naposledy výslednou cenu projektu. Ne vždycky nejlevnější cena znamená také kvalitní a nejlepší provedení. Právě nesolidní stavební firmy mají ceny nižší, a tím pádem neodpovídají reálným možnostem, a je dost pravděpodobné, že se bude cena v průběhu stavby navyšovat. V konečném výsledku pak zjistíte, že jste prodělali, protože cena byla mnohem vyšší než u konkurence.

Společnost ABS Bílina – stavební firma působící zejména v Chomutově, Teplicích a Ústí nad Labem zajišťuje kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč. Za dlouhou dobu působení na trhu si získala mnoho spokojených zákazníků právě proto, že pracuje vždy kvalitně a podle kritérií.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.