• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Skvělá volba při zařizování jakékoliv provozovny

Potřebujete si vybavit restauraci, pekárnu, hotel, cukrárnu nebo jinou provozovnu, do které potřebujete gastro zařízení? Víte, že kvalitní a dobré jídlo připraví zkušený kuchař a to pomocí profesionálních pomůcek, nástrojů a gastro zařízení, které se dělí do několika skupin? Zároveň se vám nechce utrácet velké peníze za nové zboží, protože víte, že i zboží, které je mírně opotřebované může sloužit stejně dobře? Gastro zařízení – Gastrocentrum-Písek s.r.o vám nabízí tuto možnost prodeje gastro zařízení.

Tato firma je na trhu od roku 2000 a věnuje se prodeji gastronomického zařízení. Produkty, které prodávají, jsou jak od českých, tak zahraničních výrobců. Jsou vyrobeny z pevných a kvalitních materiálů. Firma zajišťuje poradenskou činnost v oblasti provozoven a jejich zařízení. Provedou vám projekci i montáž zařízení, zajistí záruční i pozáruční servis. Na některé stroje se složitější manipulací vám rádi a ochotně poskytnou školení jak provádět bezpečnou obsluhu. Určité zboží, které si u nich vyberete, můžete nakoupit na splátky. U většiny spotřebičů je doprava nad 10000 zdarma při platbě na účet předem. Jejich sortiment je velice pestrý. Bazarové i nové zboží je kvalitní a zajišťuje dlouhou životnost spotřebiče. Bazarové gastro zboží vám umožní v kombinaci s novými produkty snížit náklady při zařizování jakékoliv provozovny. Jsou to starší, ale funkční a málo používané výrobky, díky nimž můžete ušetřit peníze.

Gastrocentrum nabízí varnou techniku, chladící zařízení, konvektomaty a jejich příslušenství, pece, kuchyňské stroje, nápojovou techniku, myčky nádobí, barovou techniku, várnice, váhy, drtiče, digestoře a mnoho dalších gastro zažřízení včetně nerezového nábytku.

Veškerou nabídku zboží si můžete prohlídnout z pohodlí vašeho domova a vybrat si tak v klidu vše, co potřebujete. Gastro zařízení je na skladě a můžou vám ho doručit již do druhého dne. Proto neváhejte a nechejte si poradit od specialistů, kteří vám rádi se vším pomohou.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.