• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

S barelovou vodou na pravidelný pitný režim rozhodně nezapomenete

V letních měsících není nic tak důležitého jako pitný režim. Zvláště pak pokud se teploty venku šplhají přes třicet stupňů, avšak také záleží, co pijeme. Pro kvalitní pitný režim je nejlepší voda, a to zjistili také majitelé firem a společností. Právě oni totiž nabízí pro své zaměstnance jeden z mnoha benefitů, a tím je barelová pramenitá voda, jež je v horkých letních dnech nejlepší variantou. Barelová voda se ale hodí do všech podmínek, a to jak do domácností, tak na chalupu, i do čekáren u lékaře. Zkrátka všude tam, kde je větší koncentrace lidí.

A proč zrovna barelovou vodu?

Protože jejich výdejníky vody umí současně vodu nejen ochladit, ale také ohřát na potřebnou teplotu. Další výhodou je také to, že šetříte místo v lednici a také energii na ohřívání vody.

vydejnik_na_vodu

Jakou společnost si vybrat?

Na našem trhu je více firem, které automaty na vodu nabízejí, avšak i při této volbě si musíte vybrat ověřeného dodavatele. A tím je společnost AQUARA, jež jako jediná v České republice vlastní certifikát kvality ISO 9001:2009. Navíc zajišťuje dopravu po celé ČR zdarma a jejich aquamaty jsou pravidelně kontrolovány. Společnost AQUARA vám sama oznámí potřebu sanace i elektrovize každého přístroje.

AQUARA dodává dva výdejníky na vodu. Svatojánský pramen v 18,9 litrovém barelu a ledovcovou vodu Aqua Angels v 11,3 litrovém skleněném barelu. Voda je vždy čerstvá, neobsahuje vůbec žádné konzervační přísady a chutná skvěle. Její optimální složení je ideální na každodenní pití.

Originální výdejníky na vodu

Jestliže se vám obyčejné výdejníky vody nelíbí, pak nemusíte zoufat, protože si do svého interiéru i do interiéru firmy můžete pořídit designové aquamaty. Společnost AQUARA navázala spolupráci s předním evropským malířem a grafikem Joe Muczkou jr. Právě jeho originální obrazy jsou přeneseny na jejich aquamaty. Výdejníky na barelovou vodu už proto nemusí být všední a fádní. Naopak skvěle doladí každý moderní designový interiér!

barelova_voda

Vůně kávy

Společnost AQUARA nabízí také kávovary na klasickou zrnkovou kávu, kapslové kávovary, ale i speciální typy se zabudovaným zásobníkem na kávu rozpustnou. Vždy tak budete mít možnost si zpříjemnit den kvalitní čerstvě připravenou kávou.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.