• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Regálový systém vám pomůže při skladování

Nedostatek prostoru i špatné skladování. Tak to jsou dva problémy, se kterými se firmy nejčastěji setkávají. Ve většině případů však nejde ani tak o malý prostor, jako o jeho nekvalitní využití. Jak tento problém vyřešit? Je to jednoduché. Stačí využít regály do vysokých i nižších skladů, jejichž používání je opravdu efektivní. Ať už zařizujete nový sklad, nebo si jen potřebujete udělat pořádek v tom starém, vždy je vhodné ho vybavit regálovým systémem.

Bezproblémovou manipulaci se zbožím zajistí patrové sklady

V současné době jsou velmi oblíbené patrové sklady, které jsou schopny vaše skladové zásoby až zdvojnásobit. Jejich opravdovou výhodou je i velká přehlednost. Díky jejich mezipatru budete mít zajištěný přístup na mezipodlaží, a tím pádem budete mít ve skladu mnoho místa. Navíc bude manipulace se zbožím velmi jednoduchá a téměř bezproblémová.

Do vysokých budov se hodí policové i paletové patrové sklady

Určitou modifikací policových regálů jsou policové patrové sklady dovolující uskladnit menší a méně objemné zboží nižší hmotnosti. Policové patrové sklady dokážou opravdu zvýšit kapacitu skladu, avšak hodí se převážně do interiérů s vysokým stropem. Do těchto interiérů jsou vhodné také paletové patrové sklady. Ty jsou naopak určeny spíše na objemnější zboží vyšší hmotnosti.

Regály jsou vhodné i pro atypické rozměry zboží

Regálový systém je samozřejmě skvělým řešením také v nízkých budovách. Ideální je zde využít policové regály. Pokud potřebujete uskladnit zboží či materiál atypického rozměru, pak využijte například konzolové regály. Jsou vhodné k uskladnění desek, fošen i ocelových plechů různých velikostí. Nosnost i rozměry se v mnoha případech vyrábějí přesně na míru a přání zákazníka.

Plošiny jsou pro nejnáročnější klienty

Pro nejnáročnější klienty jsou tady plošiny z hutního materiálu, které se maximálně přizpůsobí přání zákazníka, a to ať v tvarové konstrukci či v nosnosti. Jsou sice vhodné do skladů s vysokým stropem, ale opravdu účinně zvyšují jejich kapacitu.

Kovové regály mají dlouhou životnost

Regály se mohou vyrábět z plastu i dřeva. K těm nejlepším však patří kovové regály. Vyrábějí se z prvotřídní oceli, která má vysokou životnost. Ocel bývá navíc pozinkovaná, což chrání celý systém před korozními vlivy i mechanickým poškozením.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.