• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Regálové systémy chytře

Po sérií článku čistě z oblasti trendů v moderním bydlení, architektuře a tipech jak ušetřit dnes budeme dnes psát o tématu zdánlivě odlišném. Pustíme se do problematiky řešení skladovacích prostor firem a prodejen. Každý, kdo podobnou problematiku zná nebo se jí pravidelně zabývá nám dá za pravdu, že při dnešních cenách pronájmu nebytových prostor, cenách za vytápění je velmi důležité opravdu každý metr čtvereční pečlivě zužitkovat. Pomoci s tímto problémem by vám měl dnešní článek.

Inspiraci pro napsání tohoto článku pro nás byla návštěva ve velkoskladě pneumatik v Holandsku. Firma Intersprint je jedním z největších dodavatelů pneumatik v Evropě a systémem skladování a následné manipulace s pneumatikami by mohla být příkladem pro mnoho firem. Po exkurzi zde jsem se rozhodli porozhlédnout se mezi českými a slovenskými firmami a zjisti, jaký je v tuzemsku výběr, v čem jsme lepší a v čem naopak zaostáváme.

Při našem drobném průzkumu jsme narazili na firmu REGAL SISTEM s.r.o. z Trenčína. Tato firma se může pochlubit 17 letou tradicí a samozřejmě specializaci na regály na míru a skladovací techniku. Firmu můžete nalézt v moravských Kunovicích.

Regálové systémy

Regálové systémy

Co Vám všechno odborníci z této firmy nabídnou?Mimo již zmíněných policových, paletových a konzolových regálů také mobilní regály. Pokud jste se s tímto termínem,  ještě nesetkali, věřte, že toto chytré řešení dokáže zvýšit kapacitu skladu až o 100% nebo ušetřit 50% prostoru skladu. Pokud problematiku uskladnění ve skladech není to co hledáte, v sortimentu naleznete také obchodní regály a různé typy plošin a patrových skladů. Plošiny mohou zajistit přístup k horním částem regálů, nebo vytvořit nový pracovní prostor.

Náš krátký vstup do světa regálových systémů je u konce. Pokud jsme Vám alespoň trochu usnadnili výběr vhodného řešení, úkol byl splněn.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.