• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Proč si pořídit zahradní párty stan?

Teplé počasí a jarní slunce nás lákají k oslavám na naší zahradě nebo kdekoliv pod širým nebem. Většina z nás se těší na dlouho očekávanou sezónu letního grilování a  společných chvil s rodinou a přáteli. Pokud se však ve vzpomínkách svých hostů chcete zapsat jako skvělí hostitelé, kteří dokážou připravit tu nejlepší zahradní párty, musíte dopředu promyslet a zorganizovat každý detail. Čáru přes rozpočet může udělat i nečekaná změna počasí. Jak si s vrtkavými přírodními živly poradit?

Se zahradními párty stany proběhne každá oslava v pohodě

Máloco dokáže narušit pohodu zahradní oslavy víc než nestálé počasí: vítr, déšť, nebo ostré sluneční paprsky dokážou každému hostiteli připravit perné chvilky. Řešení je přitom naprosto jednoduché, dostupné a elegantní. Se zahradními párty stany nebo altány budete vždy připraveni čelit rozmarům přírody a navíc nezruinují Vaši peněženku. V jakých situacích zejména využijete zahradní párty stany?

  • Během rodinných oslav, mezi které patří oslavy narozenin členů rodiny, promoce, svatba nebo křtiny;
  • pro účely Vaší firmy, nejčastěji při podnikovém večírku pod širým nebem,propagační akci společnosti nebo slavnostní události pro obchodní partnery;
  • jako chráněný vstup do Vaší restaurace, hotelu, obchodu, wellness centra apod., kam můžete umístit třeba denní nabídku nebo ceník služeb;
  • při časté organizaci venkovních akcí – ať už z komerčních důvodů nebo pro přátele.

Jak vybrat kvalitní párty stan?

Důvod k uspořádání párty na zahradě se vždy najde. Mějte proto spolehlivý a kvalitní párty stan v přiměřené velikosti vždy po ruce! Patřičnou pozornost věnujte jeho výběru. Vystačíte si s malým zahradním přístřeškem o velikosti 3×3 nebo 3×6 metrů? Vyplatí se Vám investice do skutečně prostorného párty stanu o půdorysu 6×12 metrů? Velkou péči vyžaduje i výběr kvalitního materiálu zahradního stanu. Nejčastěji se dnes párty stany vyrábějí z nepromokavého a prodyšného polyethylenu. Zvažte i možnost dokoupení bočnic ke svému párty stanu (pokud se nejedná o model, který je již obsahuje). Ty totiž ochrání všechny Vaše hosty před nepříjemným průvanem a umožní uvnitř párty stanu vytvořit příjemné mikroklima.

zahradní_party_stan

Jaký párty stan vybrat je samozřejmě na Vás, nabídka zahradních párty stanů je opravdu široká. Vybírejte proto podle svých požadavků, účelu použití a v neposlední řadě i finančních možností. Využijte slevových akcí nebo sezónních výprodejů párty stanů a pořiďte si tohoto věrného společníka na svoji zahradu za výhodnou cenu!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.