• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Při práci nezapomínejte na ochranné pracovní pomůcky

Peníze se vyplatí investovat nejen do vybavení interiéru, elektroniky a spotřebního zboží, ale také do pracovního oblečení. Protože jen pohodlné, funkční a kvalitní oblečení, ve kterém pracujete, vám umožní přirozený pohyb a zajistí bezpečnost. K tomuto sortimentu zboží nepatří jen montérky, pracovní trika, rukavice nebo obuv, ale i celá řada osobních ochranných pomůcek. Ty by vám ze zákona měl poskytnout zaměstnavatel nebo byste si je měli pořídit sami. Například pokud provádíte různé práce ve výškách, neměl by vám chybět zachycovač a tlumič pádu či karabiny a kotvení.

Vhodné oblečení

V dnešní době je na trhu velký výběr, proto si můžete pro svou práci i pro své zaměstnance vybrat různé druhy oděvu. A to od klasických montérkových kombinéz, až po montérkové kraťasy. V chladných měsících se neobejdete bez zimní pracovní bundy a teplé košile.

Zvolte ty nejlepší rukavice

Nedílnou a stejně tak důležitou součástí pracovního oděvu jsou rukavice. Právě ony dokáží eliminovat zranění rukou na minimum. Při jejich výběru však myslete hlavně na to, k jaké práci je budete potřebovat. Na výběr máte z pracovních rukavic kožených, textilních i kombinovaných. Ale sehnat můžete i rukavice antivibrační, svářečské, kyselinovzdorné nebo teplovzdorné. Takovéto rukavice se vyrábějí z různých materiálů, jako jsou PVC, latex či neopren a právě ony vás ochrání před chladem, teplem, pořezáním i toxickými látkami.

Důležitá je rovněž pracovní obuv

Pracovní boty musí splňovat nejen ochranné požadavky, ale také nároky na pohodlí a komfort. A určitou roli hraje samozřejmě i design a móda. Před samotnou koupí si musíte uvědomit, jakou životnost od nich očekáváte a v jakém provozu budou používané. Jiný druh obuvi uplatníte v horkém provozu, ve vnitřních montážních halách, v chladírnách či v halách s chemikáliemi.

Se společností ARDON vám půjde práce od ruky

Pohodlné, funkční a moderní ochranné pomůcky koupíte od společnosti ARDON. Jejich široká kolekce zboží představuje vynikající poměr kvality, funkčnosti, ceny a v neposlední řadě designu. V jejich sortimentu zboží naleznete i produkty výrobce portwest.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.