• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Přestěhujte se levně, rychle a navíc pohodlně

Pokud v nejbližší době plánujete stěhování, a to ať z jednoho bytu do druhého, nebo do rodinného domu, zapomeňte na shánění kamarádů a známých, kteří by vám pomohli. Protože rychle, bez problémů i stresu vás přestěhují pouze opravdoví profesionálové. A k nim patří společnost TRIP, jež nabízí spoustu výhod.

Důležitý je plán

Protože se stěhování řadí k opravdu náročné činnosti, je dobré mít vše dopředu maximálně naplánované. U stěhování Praha si můžete zcela zdarma objednat služby jejich specialisty, který s vámi celý stěhovací den probere, a dozvíte se od něho i přibližné trvání celé akce. Podle zjištěných údajů vám jejich zaměstnanec sdělí také předpokládanou cenu za veškeré služby, a to i za nestandardní úkoly, kam patří například stěhování těžkých břemen (klavíru, piána, trezoru).

stehovani_trip

Maximální bezpečnost

Stěhování TRIP – stěhování Praha vám zajišťuje absolutně bezpečné i rychlé stěhování s dodáním všeho potřebného, jako je obalový materiál, bublinkové fólie, lepicí pásky i krabice. Vy se nebudete muset o nic starat. Jejich zkušený personál, kvalitní manipulační technika i skvělé stěhovací vozy sníží riziko poškození převážených věcí. Kompletní stěhováním také pojištěno do celkové výše 1 000 000 Kč.

Stěhování do dvou hodin od objednání

Jestliže chcete, stěhování TRIP vám zajistí i demontáž a následnou montáž i rozmístění nábytku. Pokud nemáte přes týden čas, tato firma vás přestěhuje i o víkendu. Opravdovou výhodou je rychlost realizace vaší objednávky, kterou je stěhování Praha schopna zajistit do 2 hodin od vaší objednávky. Což je opravdu skvělé, proto zapomeňte na stěhování svépomoci a objednejte si opravdové profesionály.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.