• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Praha City Center vám nabízí kanceláře k pronájmu i veškerou občanskou vybavenost

Začínáte s podnikáním, ale zatím nemáte kancelář? Nebo máte zavedenou firmu a potřebujete novou kancelář?

Zařídit takové místo není úplně nic jednoduchého a ani levného. V první řadě musíte najít vhodné místo, a také samozřejmě padnoucí prostory. Poté vás čeká „zvelebování“, kam může patřit více věcí, od položení koberců, vymalování interiéru, až po nakoupení nového nábytku. A to všechno něco stojí. Právě v začátcích podnikání je vše dost nejisté, a proto je důležité si dávat pozor na každý výdaj. A přesto je vybavená kancelář v dobré lokalitě nezbytnou součástí každého úspěšného podnikatele. A to nejen v případě, že s podnikáním začínáte, ale také pokud již máte zavedenou společnost. Důležitou součástí každé firmy je totiž adresa společnosti, kde se skvělé a moderní kanceláře nacházejí.

pronajem_praha_1

Kanceláře Praha 1

K budově, kde přesně takovéto prostory najdete, patří také kanceláře Praha City Center, které se nacházejí v lukrativní části Prahy 1. Pronájmem kanceláře Praha 1 získáte mnoho výhod. Od moderně vybavených prostorů, až po nabídku celé řady služeb i občanské vybavenosti. V Praha City Center naleznete Cafe, food and wine od Bistro Provocateur, Grill & pasta restaurant, kde si vy i vaši klienti mohou dát něco dobrého k jídlu, půjčovnu automobilů Avis, automyčku Daho Cars, kosmetický salón Babor Beauty Spa, profesionální nehtovou kosmetiku Enii Nails nebo kadeřnictví Salon Vogue. Svým nájemníkům nabízejí také bankovní služby od společnosti mBank a nezávislou finanční konzultaci společnosti Broker Consulting.

Pronájmem kanceláří Praha 1 získáte nejen skvělé, moderní, designové kanceláře ve skvělé lokalitě, ale také služby, jež budou vám i vašim klientům zlepšovat každodenní život. Pronajmout si můžete kancelářské prostory o velikosti 150  – 2 563 m2 s výbornou dostupností autem i MHD a s mnoha parkovacími místy. Neváhejte a pronajměte si kancelář v lukrativní lokalitě Prahy.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.