• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Papírové krabice mají široké uplatnění

Papírové krabice se používají snad všude. Najdou své uplatnění v domácnosti, například na uskladnění věcí, ale jsou také skvělým pomocníkem při stěhování i parťákem pro firmy, jež v nich posílají své zboží. Krabice jsou zkrátka velmi flexními obaly, které mají uplatnění na mnoha místech. Ať vybíráte papírové krabice na cokoliv, nezapomeňte volit z těch kvalitních, protože právě na ně je kladen důraz na nosnost, pevnost a celkovou stabilitu. A kde takové zboží koupit? No přece u South Bohemia Star.

Společnost s mnohaletou zkušeností

South Bohemia Star je kartonážní společnost, která je na trhu již od roku 1991 a za tuto dobu nabyla dlouholeté zkušenosti. Zaměřuje se hlavně na zakázkovou výrobu obalů z vlnité lepenky i na krabice různých velikostí a typů. Nejdete zde papírové krabice na stěhování, na uložení věcí nebo klopové krabice z pěti či třívrstvé lepenky. Avšak jejich široké portfolio produktů vám umožňuje nakoupit také papírové obaly na knihy, kalendáře nebo proložky.

obaly

Své produkty firma neustále zlepšuje, a to díky investování do techniky i do personálu, který je schopen při práci používat nejnovější technologie. Pokud potřebujete zabalit jakýkoliv produkt, na který nemůžete sehnat vhodný obal, neváhejte South Bohemia Star kontaktovat, protože právě oni vám navrhnou a vyrobí ten nejkvalitnější a nejspolehlivější obal. Díky jejich hlavním cílům uspokojit potřeby i přání klientů patří k vysoce flexibilní a rychlé společnosti, která navíc oplývá vysokou kvalitou zpracování jak obalů z vlnité lepenky, tak papírových krabic. K jejich činnosti kromě výroby a prodeji patří i poradenství ohledně technického řešení a navržení nejvhodnější konstrukce krabic pro vaše produkty.

Kvalita za skvělou cenu

Veškerá výroba podléhá přísné kontrole kvality, od roku 2005 společnost navíc vlastní certifikát jakosti podle DIN EN ISO 9001. Firma neustále rozšiřuje své zboží a zlepšuje své služby. Proto si můžete být jistí, že pokud si zvolíte South Bohemia Star, zvolíte si rovněž skvělý poměr mezi kvalitou, rychlostí i cenou.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.