• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Ochranné pracovní pomůcky pro bezpečí i komfort při práci

Ve většině případů si kupujeme ověřené výrobky, ať už se jedná o oděvy, elektroniku či různé druhy spotřebního zboží. V poměru cena – výkon vyžadujeme hlavně dlouhou životnost, kvalitní materiály i výrobu. Peníze se ovšem vyplatí investovat také do oblečení, ve kterém pracujete, protože jen pohodlné a funkční pracovní oděvy umožní přirozený pohyb a také dobrou reprezentaci celé firmy.  K tomuto sortimentu nepatří jen monterky, pracovní rukavice, nebo pracovní obuv, ale celá řada osobních ochranných pracovních pomůcek (oopp), které by vám měl se zákona poskytnout zaměstnavatel, nebo byste si je měli pořídit, pokud provádíte činnosti, při kterých se bez nich neobejdete. Předejdete tak možnosti úrazu a zranění.

Různé typy monterek

V dnešním širokém výběru si můžeme pro svou práci i pro své zaměstnance vybrat různé typy oděvu od klasických monterkových kombinéz, které jsou už tak trochu na ústupu, až po monterkové kraťasy v teplém období. Kombinace bund a monterkových nohavic přináší pohodlí a komfort. V zimním období je lze doplnit o zimní pracovní bundy a teplé košile. Monterkové kombinézy však můžete stále ocenit v chladnějším období, protože jsou ušity z kvalitní bavlny a ve většině případů také zatepleny flanelem. Dolní i horní úplety poskytují s kombinací pracovních rukavic a obuví maximální ochranu před chladným počasím. Pokud pracujete s nebezpečnými škodlivými látkami je potřeba používat kombinézy a ochranné oděvy vyvinuté pro tuto činnost.

Pracovní rukavice

Při výběru rukavic myslete hlavně na to, k jaké práci je budete potřebovat. Naše ruce jsou totiž náchylné k tvorbě různých oděrek, mozolů, puchýřů a při práci může lehce dojít k jejich poranění. Pracovní rukavice by měly být součástí při manuální práci, dokážou totiž eliminovat zranění na minimum. Stejně jako nabídka oděvu, tak i u rukavic je výběr široký. Kromě kožených a textilních můžete vybírat z kombinovaných druhů, z rukavic antivibračních, svářeckých, kyselinovzdorných i teplovzdorných. Zkrátka různé druhy materiálů jako je PVC, latex, nebo neopren vaše ruce uchrání před chladem, stejně jako před teplem, pořezáním i toxickými látkami.

Kožené pracovní rukavice

Kožené pracovní rukavice

Pracovní obuv

Pracovní boty vás budou v zaměstnání doprovázet doslova na každém kroku, proto by měly splňovat jak ochranné požadavky, tak nároky na komfort, pohodlí a určitou roli hraje také design a móda. Při jejich koupi je dobré si uvědomit, do jakého provozu budou používány, jakou životnost od nich očekáváte a kdo přesně je bude nosit. V horkém provozu, ve vnitřních montážních halách, v chladírnách, v halách s chemikáliemi i ostatních pracovních místech se uplatní úplně jiný druh obuvi a proto, pokud je vaše činnost různorodá, tak by tomu mělo odpovídat i vaše obutí.

Osobní ochranné pracovní pomůcky od Bestafe

V dnešní době je velmi mnoho používaných ochranných pomůcek kam nepatří jen pracovní oděv, rukavice a obuv, které musí splňovat požadavky příslušných norem, ale také přilby, štíty, respirátory, masky, sluchátka, ochranné brýle a mnoho dalších pomůcek, které jsou velkým pomocníkem v provozu a zabraňují poškození a zranění pracujících osob. Ve specializovaných prodejnách je najdete pod jednou střechou.

Firma Bestafe je opravdovou jedničkou, které vás i vaše zaměstnance při práci ochrání. Nakoupíte zde vše potřebné pro stavební dělníky, svářeče, slévače, dělníky pracující ve vlhku i s chemikáliemi, zdravotníky a podobně. Široký sortiment vám umožňuje velký výběr obuvi, oblečení, rukavic i ostatních pomůcek a to vše za skvělé a přijatelné ceny. Veškeré zboží vám zajistí kvalitu a přitom bezpečí a pohodlí. Navíc vám rádi pomůžou při výběru jakékoliv ochranné pomůcky, protože jsou opravdovými odborníky v této oblasti. Čím více zde budete nakupovat, tím větší slevy a výhody budete mít.

Nezapomínejte při práci na své bezpečí a bezpečí svých zaměstnanců. Vždy volte kvalitní ochranné pomůcky, díky nimž nepřijdete k žádnému úrazu ani si nijak nepoškodíte zdraví, které má člověk jen jedno.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.