• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Oblíbené domácí potřeby – které značky jsou zárukou kvality?

Nabídka domácích potřeb je v dnešní době nesmírně široká a v internetových obchodech či kamenných prodejnách si mohou zákazníci vybrat z nepřeberného množství různých produktů určených pro domácnost, ať už se jedná o nádobí, příbory, nože, tácy, kuchyňské váhy, pánve, různé typy mlýnků a mnoho dalšího vybavení.

Zdaleka ne všechny domácí potřeby jsou ale skutečně kvalitní a spolehlivé – tak jako u jiných druhů zboží, i u domácích potřeb se jednoznačně vyplatí vsadit na skutečnou kvalitu a vybírat zboží od prověřených značek. V tomto článku jsme pro Vás vybrali několik předních značek, u kterých si můžete být jistí, že neuděláte chybu.

domacipotreby-franta-cz_domaci-potreby-prodejna-domaci-potreby-franta

Domácí potřeby Franta

Domácí potřeby Tescoma

Společnost Tescoma je jedním z lídrů na českém trhu s domácími potřebami. Patří mezi přední dodavatele nejen u nás, ale i v mnoha dalších zemích a její sortiment zboží je skutečně rozsáhlý. Pod značkou Tescoma se prodává kompletní vybavení pro domácnost, v němž nechybí kvalitní nádobí, příbory, talíře, misky, hrnky, kořenky, mlýnky, dózy, misky, kráječe, škrabky, pekáče, formičky, skleničky, konvice a spousta dalších produktů. Tescoma navíc myslí i na děti, pro které připravila speciální kolekci domácích potřeb s veselými pastelovými barvami.

Orion není jen značka čokolád

Další přední značkou domácích potřeb je velkoobchod Orion. Ten nemá nic společného s nekvalitními čokoládami stejného jména, ale jedná se o předního českého dodavatele výrobků pro domácnost, jenž u nás působí už od roku 1992. Produkty značky Orion se vyznačují skvělým poměrem mezi kvalitou a cenou a zároveň potěší svým moderním atraktivním designem. Mezi domácí potřeby Orion patří mimo jiné krásné keramické pánve, tlakové hrnce nebo pohlcovače vlhkosti, z ostatních produktů stojí za zmínku např. levné zahradní fóliovníky.

Leifheit – kvalita z Německa

Ze zahraničních výrobců doporučujeme především společnost Leifheit, která má s výrobou kvalitních domácích potřeb bohaté zkušenosti – založena byla již roku 1959. Domácí potřeby Leifheit jsou rozšířené zejména v Německu, odkud tato firma pochází, ale díky jejich maximální spolehlivosti a špičkové kvalitě si je oblíbili i zákazníci z mnoha dalších zemí po celém světě. Pod značkou Leifheit jsou nás dostupné např. osobní a kuchyňské váhy, žehlicí prkna, mopy, smetáky a čističe, odpadkové koše, sušáky na prádlo, koše na prádlo a spousta dalších výrobků.

domacipotreby-franta-cz_domaci-potreby-nadobi-franta

Domácí potřeby

Další kvalitní výrobci domácích potřeb

Kromě výše zmíněných předních značek se ale v českých obchodech a e-shopech můžeme setkat i s celou řadou dalších kvalitních produktů od renomovaných zahraničních nebo českých výrobců. Jmenovat můžeme např. německou společnost BAF, která se specializuje na výrobu titanového nádobí, italského výrobce Ballarini, jenž se zaměřuje na různé hrnce, pánve a rendlíky, tradiční finskou značku Fiskars (z domácích potřeb nabízí špičkové nože) nebo českou společnost Toner, jež má dlouhou tradici ve výrobě příborů.

 

Produkty všech výše zmíněných značek a obrovský sortiment dalších kvalitních výrobců si můžete objednat na webových stránkách společnosti Domácí potřeby Franta na adrese http://www.domacipotreby-franta.cz/. Firma má kromě e-shopu i dvě kamenné pobočky. Veškeré další informace o nabídce naleznete na internetových stránkách této společnosti

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.