• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

O odvoz suti, či odpadu se postarají profesionálové

Pokud se chystáte rekonstruovat dům, dělat na něm různé opravy, nebo hodláte změnit vzhled svého pozemku, musíte počítat s tím, že při těchto pracích vznikne suť, anebo odpad. Pokud odvoz suti v rámci stavby nezařídí najatá firma, pak se o to budete muset postarat sami. Říkáte si, co s tím, nebo kam s ní? Samozřejmě nejde o to ji jen tak někde vyhodit, v tomto případě se opravdu vyplatí spolupráce s odborníky, kteří se problematikou odvozu odpadu zabývají. Zkrátka si budete muset najmout firmu, která přiveze kontejnery na odpad, posléze vše odveze a ekologicky zlikviduje. Dnešní článek by měl být tedy o firmě, která se touto problematikou zabývá.

Siegl s.r.o – to jsou skvělé služby

Společnost Siegl s.r.o na trhu funguje od roku 1990. Její hlavní činností je odvoz odpadu i suti a to v Praze a okolí. K jejich další činnosti patří také prodej a dovoz písku, štěrku a dalšího sypkého materiálu potřebného při stavbě i rekonstrukci. V zimních měsících vám pomohou s odvozem sněhu a zaměřují se i na vyklízení prostorů a likvidaci černých skládek. Veškeré odpady jsou likvidovány velmi šetrně s ohledem na životní prostředí a o likvidaci dostanete vždy záznam. Samozřejmostí je třídění odpadu i jejich další využití, které je pro životní prostředí velmi prospěšné.

Odvoz suti

Odvoz suti

Kontejnery různých velikostí

Jejich široký výběr kontejnerů zajišťuje odvoz i velkoobjemového odpadu. S objednáním kontejneru nebudete mít žádný problém, vše jde zařídit velmi jednoduše a to buď telefonicky, nebo emailem. Tato firma je schopná zajistit jeho přistavení do několika hodin a na jejich stránkách si můžete vše dokonce ověřit, najdete zde totiž mapku s dojezdovými časy na určené místo. Přesný čas lze také zjistit telefonicky u jejich dispečera. Pokud si nejste jisti velikostí kontejneru, poraďte se s jejich specialisty a společně najdete řešení vašeho problému. Kontejner k vám může dorazit i o víkendu či svátcích a po předchozí domluvě také v noci, což je skvělá zpráva pro všechny přes den zaneprázdněné osoby.

Nedělejte si starosti s odvozem suti, či odpadu a přenechejte tuto činnost opravdovým specialistům!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.